kardiolog

kardiolog

Postautor: MIROSŁAWA WIECZOREK » 14 października 2008, 07:53

poszukuję kardiologa zajmującego się sarkoidozą serca
MIROSŁAWA WIECZOREK
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 października 2008, 12:02


Postautor: Robert » 14 października 2008, 18:48

Witaj Mirko

Może określ bliżej w jakim regionie szukasz, to łatwiej będzie coś doradzić.
Sarkoidoza serca jest trudna w diagnozowaniu i monitoringu, i w zasadzie sprowadza się do badań na wyspecjalizowanym sprzęcie.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


kardiolog

Postautor: MIROSŁAWA WIECZOREK » 15 października 2008, 13:53

JESTEM Z WARSZAWY
CHORY JEST MÓJ SYN
ROZRUSZNIK MA OD 30 KWIETNIA A SARKOIDOZĘ WIELONARZĄDOWĄ ZDIAGNOZOWANO W LIPCU NA PŁOCKIEJ, ALE TAM NIE ZAJMUJĄ SIE SERCEM, JEST NA STERYDACH
PO BADANIACH W PAŹDZIERNIKU W SZPITALU NA PŁOCKIEJ POWIEDZIELI MU ŻE CHOROBA JAKBY SIĘ ZATRZYMAŁA ALE CZUJE SIĘ GORZEJ
MIROSŁAWA WIECZOREK
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 października 2008, 12:02


Postautor: Robert » 16 października 2008, 18:36

Mirko
Opisz może co i jak w "Naszych Historiach".
Twój syn jest na sterydach dosyć krótko, więc może jeszcze efektów nie być. Klinika na Płockiej ma chyba najlepszą kadrę jeśli chodzi o leczenie sarkoidozy, a alternatywy dla sterydów raczej nie ma. Trzeba czekać cierpliwie aż zaczną działać.
Jeśli chodzi o konsultację kardiologiczną to najlepiej byłoby zapytać kogoś rozsądnego na Płockiej, oni przeprowadzają szkolenia dla lekarzy spoza kliniki i napewno wiedzą, którzy z kardiologów mają jakies pojecie o sarkoidozie (a takich jest niewielu).

Pozdrawiam
i zapraszam do opowiedzenia wiecej w Naszych Historiach

PS
Mirko
Nie pisz wielkimi literami, bo ciężko sie to czyta, a przez społeczność sieciową, o czym możesz nie wiedzieć, traktowane jest jako krzyk.
:wink:
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron