ARTYKUŁ w gazecie

ARTYKUŁ w gazecie

Postautor: bockaszz » 19 października 2011, 08:11

...dążyliśmy do tego żeby nagłośnić informacje o naszej chorobie, zaczęliśmy od artykułu w prasie lokalnej na zjeździe w Nidzicy :) Na końcu artykułu chodzi oczywiście o konferencję ogólnopolską..., ale myślę, że taką drobną pomyłkę możemy wybaczyć Pani redaktor... ;)
http://nidzica.wm.pl/73467,Jaki-on-tam- ... glada.html
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Barbara » 19 października 2011, 17:56

Usmiech :)
piekne dziękuje dla pani redaktor i dla ciebie Bogusiu :bukiet:
to taka nasza mała cegiełka w rozpowszechnianiu wiedzy o Sarkoidozie :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: bockaszz » 19 października 2011, 19:44

...ciekawa jestem innych głosów na jego temat :niepewny:
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Barbara » 19 października 2011, 19:59

a wiesz Bogusiu ze ja sie balam zajrzec hihihi ;-)
ale i tak jestem dumna ze jednak sie nam udało ;-)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: arty » 19 października 2011, 22:09

:)Jesteście Dzielni :) Świetnie się udalo. A artykuł jest ogromnym sukcesem. W większości przypdaków to pojawiają się obietnice, słomiany zapał. A Wy zrobiliście wszystko, co należalo, żeby zaistnieć. :) "Po czynach Ich poznacie" Duże brawa za samozaparcie i odwagę!!! :) pozdrawiam
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: maria » 20 października 2011, 12:52

Jesteście dzielni i piękni! Uśmiechnięci i rzeczywiście tryskający zdrowiem! :) Jak na pierwszy występ w mediach to całkiem dobrze!
Pozdrawiam serdecznie!
maria
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 578
Rejestracja: 16 marca 2008, 12:58
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Mała » 20 października 2011, 16:26

Jesteście wspaniali. Oczywiście dzisiaj wydrukowałam artykuł i dałam do przeczytania w całym dziale
Mała
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 351
Rejestracja: 11 sierpnia 2008, 19:01
Lokalizacja: Gdynia


Postautor: Anuta » 20 października 2011, 18:51

:brawo: Ja jutro też pokażę w pracy. :)
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Postautor: bockaszz » 20 października 2011, 20:59

...ja nie śmiałam pokazać w pracy :( bo i tak pewnie gadaliby po katach,że celowo ukazał się artykuł żebyśmy mogli pozwolic sobie na lenistwo...
Może głupie... :(
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Tigerek » 20 października 2011, 22:01

Artykuł bardzo fajny - fakt, że leciutko kuleje stylistycznie i gramatycznie ale to szczególiki ;)

Wielkie gratulacje ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tigerek
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 549
Rejestracja: 07 września 2008, 12:08
Lokalizacja: lubuskie


Postautor: bockaszz » 21 października 2011, 14:45

...normalnie się czepiasz ;) pisała koleżanka po fachu... emerytowana polonistka :)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Robert » 21 października 2011, 15:27

Bogusiu, nie wiesz że germaniści muszą mieć wszystko dokładnie poukładane? :lol:
Taka naleciałość niemiecka :lol:



Tigerku, żartuję oczywiście :wink:
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: bockaszz » 21 października 2011, 15:34

...dzięki za obronę :)
A Ojciec Dyrektor co tak bez zdania...? Czekamy na Ojca ocenę... tak po cichu :) wiesz na poznańskim zjeździe rozmawialiśmy, że trzeba by jakoś nagłośnić informacje o naszej chorobie, stowarzyszeniu i forum :) i stąd ten artykuł... :)
Miała być też telewizja lokalna... ale dziewczyny mnie wyśmiały ;) pewnie gdyby było nas więcej i plan zaplanowanych atrakcji na ten zjazd szedł zgodnie z planem to byłoby to zasadne..., więc odpuściłam ;)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Gemini » 22 października 2011, 19:49

Tak Bogusia ...... masz rację.....CHAŁWA I CZEŚĆ :) za tę inicjatywę, ja nie dyrektor ojciec, choć w Rzymie, w którym byłam niedawno, pani przewodnik rzekła do mojego męża "w tych czasach i pan mógłby być papieżem" więc papieżową mogłabym być :) ..ale to żarcik, a wracając do artykułu, ON jest i to jest The Best. Myślałam sobie o tej sprawie w kąciku, jak dowiedziałam się, że gazeta itp. że to naprawdę dobra robota. Ten przykład, że TV nie zainteresowała się, bo grono malutkie. powinien dać forumowiczom wskazówkę, że samo forum internetowe nie załatwi wszystkiego o czym marzymy i nasze, czasami, narzekania należałoby przekuć w to, co chcielibyśmy osiągnąć. Jednak wirtualnie się nie da, to wymaga "widzenia się" i wyjścia z cienia internetu na światło dzienne, praca kilu osób to za mało.

To taki mały apel...spotykajmy się. i regionalnie i ogólnopolsko. Nasze spotkania jak zawsze, pierwsze, czasami może z oczekiwaniami nowo przybyłych się rozmijają...ale początki zawsze jakieś są, wszystko wymaga czasu i zaangażowania. To w chwili obecnej małe kroki. Jedni zaczynają chorować i w tedy wiadomo, a jak zdrowieją już nieco więź słabnie, to z jednej strony bardzo zrozumiałe, jednak utrzymywanie kontaktów z ludźmi już poznanymi to miła sprawa, bo choroba jest ważnym tematem, jednak nie tanowi zagrożenia dla poczucia humoru uczestników. :)

Jestem świadoma, że moja sugestia bardziej dotrze do "przewlekłych" :) jednak wiedza na znajomy temat i nieprzewlekłym się przyda.

Już teraz zapraszam wszystkich członków Stowarzyszenia i zainteresowanych na przyszłoroczny Zjazd i Walne Zgromadzenie w jednym, które odbędzie się w 2-gim kwartale następnego roku :) ....weźcie ten zjazd pod uwagę. Daty i miejsca zostaną podane na str. Stowarzysznia i forum, z odpowiednim wyprzedzeniem ...ale zasiać w głowie myśl o tym zjeździe można już teraz :)

Pozdrawiam :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Gemini » 10 kwietnia 2012, 09:50

Kochani ... Walne Zgromadzenie naszego Stowarzyszenia, odbędzie się 21.04 2012 r o godz. 16.oo. w Chorzowie, w Hotelu Bella Note. Porządek obrad zebrania na stronie www.sarkoidoza.eu.org.

Zapraszamy serdecznie ...poza zebraniem, to będzie miłe spotkanie towarzyskie :) IV Ogólnopolski Zjazd. W zakładce na górze strony " IV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD...." i w wątku "Ogłoszenia" Amelia opisała co i jak :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do Stowarzyszenie i sarkoidoza w prasie i w mediach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron