ćwiczenia

Bądź aktywny

Postautor: Pollo » 03 września 2010, 09:47

Polecam poranne (przed śniadaniem) brzuszki, od rana wprowadza się na wyższe obroty metabolizm :)
Pollo, czytaj "Pojo", znaczy kurczak ;-)
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: aśka » 06 września 2010, 19:35

Ja zaczełam biegac,jakos w czerwcu. Moje przedsarkowe dystanse w starym czasie,nawet wiecej o km, co 3-4 dzien...zaczełam być coraz bardziej zmęczona,nie miałam sił i...spasowałam :sad: za to całe lato jeżdżę do pracy rowerem, w sumie to tylko 4,5km w obie strony,ale zawsze to coś :)
Chcesz rozśmieszyć Pana Boga,powiedz mu o swoich planach....
aśka
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 89
Rejestracja: 17 listopada 2008, 19:20


Postautor: Pollo » 07 września 2010, 07:02

Też bym chciał biegać, ale poczekam jeszcze jakieś 5kg, bo nie chcę rozwalić sobie stawów od zbyt dużego ciężaru :wink:
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


hej

Postautor: monika0676 » 19 listopada 2010, 08:55

a ja od czerwca uskuteczniam bieżnie :D 45min i zero zadyszki :) i za każdym razem czuję się lepiej :) w pażdzierniku zaliczyłam kilka dni w górach i kondycja wspaniała!!!!polecam wszystkim :lol: ruszajmy się!!!!w miarę nazych możliwości....oczywiście :D
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: Barbara » 20 listopada 2010, 00:09

Brawo ,,,Monika :brawo: :) :brawo:
tak trzymaj ,,, :) pozdrawiam
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re:

Postautor: RAKSO84 » 31 lipca 2013, 21:24

Haniula1010 pisze:Pływanie to jest fajna sprawa i rzeczywiście pomaga utrzymać kondycję i wagę na jakim takim poziomie. Poza tym dobrze robi dla figury :wink: :lol: Jasne, że będę trzymała kciuki :D A Ty informuj nas o postępach ok?

Pływać uwielbiam..ale pozostają mi tylko jeziora,morza i oceany..hheheh....niestety nasze baseny są pełne różnorodnych bakterii....u mnie pływanie w basenie oznacza leczenie ....
Niestety małe dzieci zarażają się na basenach np.mięczakami(wystarczy mokrą pupą w majteczkach siąść na brzegu basenu) a w jacuzzi to dopiero się dzieje...obieg wody jest zamknięty..do tego gorąca woda ..tysiąc tyłków w tej samej wodzie....i małe dzieci mające choroby narządów rodnych...normalnie szok....szkoda gadać..
RAKSO84
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 9
Rejestracja: 19 stycznia 2012, 20:49
Lokalizacja: Kraków


Poprzednia


Wróć do Ruch, sport i rekreacja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron