Zjazd plenerowy lipiec 2022

Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Robert » 04 lipca 2022, 17:33

W dniach 30czerwca - 3lipca, na prywatnej działce letniskowej nieopodal Włoszczowej nad Pilicą, odbył się nieformalny plenerowy zjazd sarkopacjentów i przyjaciół.
Pogoda była konkretna, w czwartek i w piątek do godzin późno popołudniowych grzało niemiłosiernie, do tego leśne owady dawały popalić. W sobotę i w niedzielę było przyjemniej, w sobotę bardziej pochmurno i akurat jeśli chodzi o temperaturę - można było się przytulać. Czwartek był dniem bardziej porządkowym - przygotowywaliśmy teren pod namioty, znosiliśmy drewno na ognisko, ustawialiśmy stoły na tarasie, montowaliśmy łazienkę i prysznic polowy, ustawialiśmy lampy solarne, podłączyliśmy wodę, itd. Wieczorem kolacja, piwo, pogaduchy. W piątek zaczęły dojeżdżać kolejne osoby, w południe pojechaliśmy nad rzekę wykąpać się i ochłodzić, po południu zrobiliśmy grilla, piliśmy piwo, jedliśmy kiełbaski itd. W sobotę do południa Kasia zorganizowała warsztaty dla dzieci - robiły piękne kwiaty - po południu był kociołek i pieczonki, Kasia zrobiła też śmieszne przedstawienie. Po pieczonkach zrobiliśmy ognisko, były śpiewy z gitarą, oglądaliśmy księżyc i gwiazdy przez teleskop, jak co wieczór piliśmy trunki i bawiliśmy się do późnej nocy. Poranki to wspólne śniadania, kawa i pogaduchy do południa. Na zakończenie przytulaski, radość ze wspólnie spędzonego czasu, ale i smutek z powodu rozstań - niektórym oczka się szkliły i łzy poleciały. Kolejne kilka dni, które na długo zostaną w pamięci i kolejne kilka dni których nie da się opowiedzieć - tam trzeba być.
Na zjeździe było 11 osób, ja, Danusia z Amelką, Kasia, Olga z wnukiem Igorem, Agnieszka z Pawłem i córką, przyjaciel Kasi - Adam, i jego córka Matylda. Kilka osób, które się zapowiadały, nie dojechało z różnych powodów.

W sierpniu planujemy powtórkę, tylko jeszcze nie wiemy kiedy. Dla mnie to termin bardzo kolizyjny, bo w pierwszej połowie miesiąca są urodziny wnuka, żona ma też urlop i spędzimy go pewnie gdzieś indziej. W drugiej połowie, 19-20 sierpnia w moim mieście jest festiwal reggae, na który zapowiedział sie Kult, a tego moja żona nie odpuści ani ja tym bardziej. Małgosia jakoś wtedy ma też osiemnastkę córki, a bardzo chciałaby tam przyjechać... zobaczymy, oczekujcie wiadomości, kluczowa będzie też pogoda.
Na pewno spotykamy się we wrześniu, w Katowicach, w związku z eventem, współorganizowanym ze stowarzyszeniem, które udostępnia naszej siedzibie lokal. Szczegóły - na razie jest to termin i akcja zorganizowana ze zbiórki 1% - zna Bartek i zarząd.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Haniula1010 » 05 lipca 2022, 21:02

Dziękuję Robercie :), super sprawozdanie.
Bardzo mi brakuje takich spotkań: ognisk, luzu, śmiechu i ogólnie swobody. No i Was oczywiście też mi brakuje :).
Kiedyś spędzałam na wędrówkach z namiotem dwa tygodnie w każde wakacje /tak gdzieś przez 20 lat/. Ale teraz strasznie ubyło mi sił i chociaż duch by chciał - ciało mi już nie pozwala na takie "ekscesy" ;). Chorobcia, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś się zmieni i uda mi się przyjechać do Was na imprezkę pod namiot ;).
Bardzo bym tego chciała... :?
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę :serducho: :uscisk: :slonko:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2969
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Robert » 06 lipca 2022, 22:06

Zawsze można pociągiem dojechać do Włoszczowej, bez tułaczki, a na miejscu siły niepotrzebne.
Nie wiem tylko jaki masz dojazd, bo to jest na trasie Katowice-Warszawa chyba.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Haniula1010 » 10 lipca 2022, 21:32

Bezpośredniego połączenia z Biłgoraja nie mam, ale składanką z Krakowa lub Katowic - chyba mogłabym jakoś dojechać. Pomyślę :)
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2969
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Robert » 11 lipca 2022, 20:17

W niedzielę na czacie padła informacja, że są plany spotkania w sierpniu u Ani i Roberta pod Warszawą, więc biwak u Danusi wtedy nie wypali.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Haniula1010 » 15 lipca 2022, 12:09

Dzięki za informację :) :slonko:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2969
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: Zjazd plenerowy lipiec 2022

Postautor: Robert » 16 lipca 2022, 06:30

Zawsze można wpaść na messengera w niedzielę - zwykle jest kameralnie, ja, Danusia, Kasia, Bartek, Marek, Adrian, czasem Jurek, sporadycznie inne osoby. Nawet przyjść na chwilę pomachać.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron