IV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD - CHORZÓW 2012

Postautor: Robert » 21 kwietnia 2012, 07:44

Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: BarbaraZ » 22 kwietnia 2012, 17:18

Witamy serdecznie !
Cieszę się bardzo z udanego spotkania "chorzowskiego" oraz za super miłe przyjęcie mojej skromnej osoby.
Mam nadzieję,że wszyscy się bardziej zintegrowali i udało się to nasze spotkanie na 102. :)
Tak jak co niektórzy wspominali następne spotkanie powinno być jednak ciut dłóższe bo rozpoczynające się od piątku i trwające do niedzieli.
Pozdrawiamy gorąco wszystkich sarkoludków i trzymajcie się nie dając chorobie szans.Pozytywnie myślenie mimo wszystko.
Całujemy wszystkich
:D
BarbaraZ
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 122
Rejestracja: 03 maja 2008, 18:01
Lokalizacja: Katowice


Postautor: arty » 22 kwietnia 2012, 19:44

:) Witam wszystkich.
dotarłam szczęśliwie do domu :wink:
...
Dziękuję wszystkim uczestnikom za determinację z jaką przyjeżdżają z różnych stron świata :wink:
Dziękuję wszystkim za uśmiech i wsparcie :)
...
Ogromne podziękowania i pokłon z szacunkiem kieruję wyrażając opinię swoją i wszystkich Sarkoprzyjaciół dla Danusi-Amelii za zorganizowanie kolejnego zjazdu oraz opiekę nad uczestnikami, a nawet rozpieszczanie...
...a także za zorganizowanie debiutu medialnego członków Sarko Stowarzyszenia w Radio Katowice!!!!!!!
...
Dziękuję całemu zespołowi Zarządu za pracę i przygotowanie wszelkich formalności dzięki którym Walne Zebranie Sarko Stowarzyszenia odbyło się zgodnie z planem, sprawnie i rzeczowo.
...
Z przyjemnością informuję, iż Zarządowi zostało udzielone absolutorium, dzięki powierzonemu zaufaniu Zarząd będzie kontynuował prace w 2012 roku.
...
Zapraszam wszystkich, którzy nie zdołali przyjechać do Chorzowa do śledzenia Forum i uczestnictwa w kolejnych tegorocznych planowanych zjazdach integracyjnych...
...
Wszelkie stosowne protokoły zostaną wkrótce opublikowane na stronie Stowarzyszenia. :roll:
Zachęcam do zapoznania się z przyjętymi planami działań i aktywnego włączenia się z pomysłami i wykonwstem do współpracy :wink:
...
Pozdrawiam z usmiechem, :) po dużej dawce wiary w ludzi, empatii i współpracy :)
Joanna-arty
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: AMELIA » 22 kwietnia 2012, 19:58

WITAJCIE:):):)

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA PRZYBYCIE NA IV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOLÓDKÓW

:roza: arty
:roza: tomek_krk
:roza: romanek
:roza: Gemini
:roza: Renata
:roza: Barbara
:roza: Haniula1010
:roza: ela m
:roza: kiwior
:roza: margaryna
:roza: _Kasia_
:roza: Juras
:roza: Grzegorz73
:roza: Arabela36
:roza: Rysio-BarbaraZ
:roza: czesio
:roza: anick1
:roza: Portiso
:roza: wackowiak
:roza: Amelia

KOCHANI SARKO PRZYJACIELE [smilie=kiss of love.gif] dziękuje WSZYSTKIM za tak miło spędzony czas, za tą pozytywną energię, którą dajecie i za te łzy śmiechu... [smilie=kiss of love.gif]

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych, którzy chcieli być z nami a nie mogli: Anuta, bockaszz, monika0676,Gosia75,Natalia, Igraszka, Andrzej i smylka, której życzymy szybkiego wyjścia ze szpitala i dużo zdrówka.

Basiu dziękujemy za cukiereczki z Lublina a Jurkowi za słodkości zasponsorowane przez firme multipress drukarnia studio... :bukiet:

ZAPRASZAM na kolejne ZJAZDY :) i obiecuję, że będą dłuższe... do zobaczenia we wrześniu :):):)


P.S. Mam ucałować i uściskać wszystkie Ciocie i Wujków od Amelki, która bardzo dziękuje za wszystkie słodkości, maskotki i prezenty... :) A Ciocie Anie prosi o adres bo zapomniała zabrać rysunku... :)
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2012, 06:49 przez AMELIA, łącznie zmieniany 2 razy
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: kiwior » 22 kwietnia 2012, 21:17

:) :) :) Dziekuje serdecznie za to ze moglam sie z Wami spotkac.Za cudowne spotkanie,ktore dodaje sil :D :D :D .Przede wszystkim Danusi,dzieki ktorej to wszystko sie odbylo,a mowia,ze nie ma ludzie niezastapionych.Jednak sa :lol: :lol: :lol: .Tomkowi dziekuje za dojazd :),Basi za wspolnie spedzony czas :D :D :D :D a Asi za pomoc w drodze powrotnej :) :) :) .Calej reszcie rowniez ,za to,ze byliscie.Lovam WAS.Martwi mnie tylko gardlo Gemini,Renatko DAJ ZNAC!!!!!.Kochani do nastepnego spotkania.Buziaczki :) :) :)
kiwior
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 22:10
Lokalizacja: tarnow-malopolska


Postautor: Gemini » 22 kwietnia 2012, 21:19

Moje wrażenia przelane na papier w poście poniżej :)

p.s. to wejście na forum coraz trudniejsze
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2012, 12:26 przez Gemini, łącznie zmieniany 5 razy
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: ARABELA36 » 22 kwietnia 2012, 22:42

Witam :D
Dla Kochanej Danusi wielkie pokłony [smilie=mylove.gif]
Hanysy dziękują za przybycie wszystkim :D
mam nadzieję że nie zagadałam Was :P
na liście mnie nie ma ale też byłam :P
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: anick1 » 22 kwietnia 2012, 23:06

:) I ja się melduję po powrocie. Naładowałam się przy Was pozytywną energią i optymizmem za co serdecznie dziekuję.
Danusiu Tobie jeszczer raz wielkie dzięki za przechowanie mnie i całą resztę. Jesteś nieoceniona i wspaniała i cudnie, że Cię mamy.
Wszystkim serdeczne dzięki za miło spędzony czas
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


Postautor: AMELIA » 23 kwietnia 2012, 09:41

:gafa: :oops: Kasiu wybacz, że nie było Cię na liście, ale net mi wczoraj szalał, kilka razy zjadło mi posta i ciągle wyskawiwał mi błąd 503 już mi ręce opadały z bezsilności. Przez dwie godziny próbowałam coś napisać i wyszło jak wyszło, ale już się poprawiłam... :) bez Ciebie to spotkanie nie byłoby tak wesołe :):):) :padam:
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: ARABELA36 » 23 kwietnia 2012, 09:48

Witam :D
miałam ten sam problem zjadło mi kilka postów; dziś bedę dalej próbowała popisać co nieco ;
Danusia ja się przecież nie gniewam :lol:
i tak mnie wszyscy słyszeli :P
jeszcze raz za wszystko wszystkim dziękuję :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: Haniula1010 » 23 kwietnia 2012, 17:55

Witam :D
Jechałam chyba najdłużej ze wszystkich, bo do domu dotarłam dopiero dzisiaj 8)
Po drodze odwiedziłam jeszcze Basię w Jej Rudce :wink:
Jestem szczęśliwa, że udało mi się przyjechać do Chorzowa i spotkać z Wami. Dzięki Wam doładowałam swoje akumulatory, które mi zwłaszcza przed- i ostatnio dziwnie siadają. Mam nadzieję, na dłużej.
Było super, wiele wrażeń i mnóstwo śmiechu :).
Dziękuję - zwłaszcza Danusi, która jest wspaniałą organizatorką i cudowną gospodynią, Reni i Basi - dzięki którym spałam zarazem jak królowa i jak niemowlę :lol: ;) oraz najlepszemu kierowcy - Jurasowi
Dla wszystkich przesyłam [smilie=heart fill with love.gif] [smilie=kiss of love.gif] [smilie=be mine!.gif] :padam:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: juras » 23 kwietnia 2012, 21:44

Witam wszystkich
Bardzo się cieszę ze spotkania i poznania tak wielu sarkoludków. Jestem na forum stosunkowo krótko lecz już wiem, że spotkania wirtualne nigdy nie zastąpią spotkań w realu.
Dzięki wszystkim za miło i pożytecznie spędzony czas. Szczególne podziękowania przesyłam dla Danusi za doskonałą organizację oraz Basi i Hani z miłe towarzystwo w podróży.

PS. fotki spróbuje umieścić jutro
juras
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 42
Rejestracja: 27 września 2011, 10:54
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Gemini » 25 kwietnia 2012, 14:01

Dzięki wszystkim którzy dojechali. Znów się wydarzyło coś nowego, do znanej grupy, dojechali NOWI LUDZIE :)...nowe miejsce, nowe wrażenia. Jedno co stare, to sarkoidoza, która paradoksalnie daje nam poznawać bardzo fajnych ludzi z całej Polski.

Ludziska BYŁO FAJOWO..na zebraniu malutki kroczek do przodu, poza tym było wesoło, towarzysko, byliśmy wręcz i dosłownie wśród gwiazd :) ( dla niewtajemniczonych to nie patos, a chodzi po prostu o Planetarium :) )

Danusia - Tobie serdeczne dzięki za przyjęcie, organizację i patronat :bukiet:
Renacie i jej mężowi dzięki za podwiezienie na dworzec ...

Dziewczyny, pożegnanie na peronie mnie wzruszyło :oops:

POZDRAWIAM GORĄCO ....

p.s. Lidka dzięki za troskę, krtań wraca do zdrowia i już lepiej ( pisałam w historiach) dziś jednak dostałam antybiotyk i będzie jeszcze lepiej ....

.....to wejście na forum coraz trudniejsze

Dodane po 1 godzinach 38 minutach:

Dla osób które chciały być, a nie mogły, jest dobra wiadomość, być może będzie jeszcze okazja spotkać się w tym roku. :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Poprzednia


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron