ZJAZD Katowice

ZJAZD Katowice

Postautor: AMELIA » 21 maja 2010, 10:32

Zaproszenie !!!
Na spotkanie z cyklu SARKOREGIONY - spotkanie integracyjne grupy śląskiej - i grup sąsiadujących i Wszystkich zainteresowanych. Chciałabym zapoczątkować spotkania integracyjne z mniejszym zasięgiem niż ogólnopolski, które mają na celu tworzenie grup wsparcia dla chorych ze zdiagnozowaną Sarkoidozą i ich rodzin.
Nasze dotychczasowe spotkania mają na celu propagowanie idei stworzenia Stowarzyszenia jak i rozpropagowanie naszego Forum Wsparcia, które znajduje się na stronie /http://sarkoidoza.republika.pl/.
Spotkania są niezwykle ważnym etapem w tworzeniu Stowarzyszenia osób chorych na sarkoidozę zarówno od strony formalnej - osób chcących działać na rzecz stowarzyszenia jak i tych, którzy chcieliby korzystać ze wsparcia Sarko Stowarzyszenia.
Jedni i drudzy członkowie są niezwykle istotnymi dla sprawy funkcjonowania Stowarzyszenia i sprawnego realizowania postawionych celów.
Apel integracyjny ma na celu z jednej strony określenie liczby chorych,
z drugiej strony zdefiniowanie i zaszeregowanie problemów z którymi borykają się Sarkopacjenci.
Pragnęlibyśmy, aby zjazd wrześniowy 2010 był zjazdem ZAŁOŻYCIELSKIM STOWARZYSZENIA, dlatego niezbędna jest pomoc każdego Sarkopacjenta.
Każdy jest WAŻNY i KAŻDY może być pomocny.
Prosimy przyłączcie się, podzielcie się problemami i doświadczeniem w walce z Sarko, skorzystajcie z naszych doświadczeń.
RAZEM RAŹNIEJ I SKUTECZNIEJ!!!!

Zapraszam na spotkanie dnia 26.06.2010 o godz.15:00 w Katowicach w uroczym miejscu "OKO MIASTA" Rondo Im. Gen. Jerzego Ziętka 1, 40-121 Katowice

Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie udziału.
Zapraszam i do zobaczenia. :)

----------------------------------------------------------
Zgłoszeni na Zjazd:

Amelia
arty
viking
(myśli, że będzie)
RoMANek
smoq73
maniusia-m3
Igraszka
tomek_krk
Renata
plapla2
goga
Rysiu (BarbaraZ)
Grzegorz73
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Gemini » 21 maja 2010, 11:50

Udanego spotkania życzę i,,,,,,,,, może wzorem Waszym spotkamy się my, ci z Wielkopolskiej ziemi, Co Wy na to Wielkopolanie i okoliczni mieszkańcy :):) mam na myśli Piotra Typisb, Agę, Krzysztofa, Podróznika , Niespodziankę i pewnie innych :) co Wy na to ludziska :):) l i grupa dyskusyjna PKW :) ( pomorze-kujawy-wielkopolska) spotka się ??? takie Regiosarko..... :)

Pozdrawiam wszystkich ..... i czekam na zdanie mieszkanców północno- zachodniego kwadrata mapy :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: arty » 21 maja 2010, 22:27

Witaj Amelio, :) :)
Przyłączam się do spotkania. :) :)
Pamiętajmy, że na spotkania można zaprosić rodzinę, przyjaciół, zainteresowanych lekarzy - wszystkich tych, którzy potrafią okazać zrozumienie i mogą także wesprzeć nas w tworzeniu Stowarzyszenia.
Dalsze inicjatywy i proponowane działania a także relacje z podejmowanych przeze mnie działań zamieszczam w temacie wnioski ze spotkania w Krakowie :)
pozdrawiam :)
zachęcam do komentarzy, uwag i i innych inicjatyw
arty :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: elliott-211 » 22 maja 2010, 06:46

Witam Cię serdecznie AMELIO. :-)
Niestety bardzo żałuję :( ale nie mogę się przyłączyć do spotkania 26.06.2010 w Katowicach gdyż do końca lipca będę w Bośni. Ale na następny zjazd, czyli ten wrześniowy pisze się na 100%. :-) Pozdrawiam Grzegorz.
Nadzieja to pożyczka, której udziela nam szczęście
elliott-211
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 14:13
Lokalizacja: Jaworzno


Postautor: zbyszek z mazur » 22 maja 2010, 19:49

Bardzo dobry pomysl organizowac takie spotkania ludzi, ktorzy maja podobne problemy. Nie bylem nigdy na takim zjezdzie, chociaz bardzo bym chcial. Do Katowic nie przyjade. Mieszkam na mazurach w Elku, wiec to dosc daleko, ale na podobny zlot w Warszawie sie zglosze bardzo chetnie, jesli tylko sily beda jeszcze wystarczajace. Pozdrawiam wszystkich. Zbyszek
zbyszek z mazur
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 lutego 2010, 20:04


Postautor: viking » 24 maja 2010, 07:04

Myślę że się zjawię. :)) Pozdrawiam
viking
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 20:49


Postautor: Robert » 24 maja 2010, 08:11

Proszę o niewpisywanie się osób, które nie przybędą na spotkanie, bo to niczemu nie służy.
Na temat planowanego spotkania we wrześniu w Warszawie zapewne będzie odrębny temat bliżej września. Natomiast jeśli chodzi o spotkania w innych regionach Polski nic nie stoi na przeszkodzie abyście sami wykazali się inicjatywą.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: AMELIA » 24 maja 2010, 10:05

Witajcie Kochani :) :) :)

Zapraszam do zamieszczania opinii o zjeździe w dziale STOWARZYSZENIE Zjedźmy się. Zrzeszmy się.
Wpisy tych co nie mogą przyjechać na zjazd są dla nas walczących o utworzenie stowarzyszenia też bardzo ważne. Jest to cenna informacja czy Wam się ten pomysł zjazdów wogóle podoba i co o nim myślicie. :)

Dziękuję, Robercie za utrzymywanie porządku na forum bez Ciebie byś my zginęli. :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: romanek » 28 maja 2010, 15:10

Amelio gratuluje pomyslu i realizacji. Do knajpki chyba trafie bez problemow, Twoj opis jest doskonaly. Postaram sie byc obecny :)
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: smoq73 » 03 czerwca 2010, 08:05

Będę na 100 procent, pozdrawiam wszystkich sarkoludków, i niesarkoludków też :)
Awatar użytkownika
smoq73
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 04 grudnia 2007, 12:32
Lokalizacja: Katowice


Postautor: maniusia-m3 » 03 czerwca 2010, 09:33

potwierdzam swoj udzial, a najbardziej ciesz sie ze udalo mi sie jako blondynce znalesc to miejsce by napisac :D
maniusia-m3
maniusia-m3
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 października 2009, 20:16


Postautor: arty » 03 czerwca 2010, 17:03

Super, coraz więcej nas.... :) czyli po części oficjalnej będzie impreza :wink: (jak zdrowie pozwoli :roll: :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Igraszka » 07 czerwca 2010, 19:12

Będę z całą pewnością chyba, że jakieś siły nadprzyrodzone mi nie pozwolą ! :lol:
Grażyna

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć."
- Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Igraszka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 01 sierpnia 2007, 14:07


Postautor: tomek_krk » 18 czerwca 2010, 14:35

Ja też będę - chyba, że coś nieprzewidzianego się wydarzy. Będę jechał z Krakowa samochodem, mogę ewentualnie kogoś zabrać. Pozdrawiam wszystkich.
tomek_krk
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2009, 12:49
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Renata » 18 czerwca 2010, 20:38

Melduję się i potwierdzam swoją obecność na spotkaniu.
Dzięki Amelio i Arti za podgrzewanie tematu :) .
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Następna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron