ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

Postautor: arty » 07 sierpnia 2010, 11:54

:) WITAJCIE - :) :) :)
ZAŁOŻYCIELSKI - STOWARZYSZENIOWY - INTEGRACYJNY ZJAZD w WARSZAWIE - :) :) :)
PLANOWANY TERMIN ZJAZDU OSTATNI WEEKEND WRZEŚNIA
:) :) :) :) 25-26.09.2010. :) :) :) :) :)
PILNIE POSZUKUJEMY SALI (nieodpłatnie) I NIEDROGICH MIEJSC NOCLEGOWYCH :) :) :) :)
Jedno i drugie najchętniej w poblizu Dworca Stefana Karwowskiego :wink: :wink: :wink:
Czy Stoliczanie mogą się włączyć i pomóc w organizacji lub służyć radą?
:) :) :) :) :)
A TAKŻE PROSIMY O DEKLARACJE OSÓB CHĘTNYCH NA SPOTKANIE W WARSZAWIE :) :) :)
(będzie niezbędna do ustalenia liczba osób ze względu na rezerwację sali odpowiedniej pojemności )
Zapraszamy na spotkanie!!!!!!
Robert, proszę jak znajdziesz chwile - roześlij powiadomienie o zjeździe! :)
Dziękuję

Dodane po 13 godzinach 16 minutach:

:) zapomniałam dodać, iż wybieram się do Warszawy i zachęcam do przyjazdu!

Specjalnie została wybrana Warszawa jako centrum dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć, tak aby nie mieli kłopotów z dojazdem.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: AMELIA » 07 sierpnia 2010, 22:16

Asiu :) ja już chyba nie muszę zgłaszać swojej obecności bo już wiesz, że będę NAPEWNO :) :) :)
WARSZAWO bardzo prosimy o pomoc w organizacji, bo Wam łatwiej tam na miejcscu znaleźć nam jakieś fajne miejsce do spotkania. :) :) :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: arty » 08 sierpnia 2010, 00:25

:) Danusiu, wiem, że będziesz, ale zgłosić się muszą WSZYSCY, którzy chcą wziąć udział, :) :) :) :) bo trudno nam będzie się domyślać, albo pamiętać, że jeszcze któś się deklarował.
To naprawdę ważne ze względów organizacyjnych!!!!
Jak się każdy zgłosi tu na Forum, to będziemy mogli wszystkich zliczyć, zapewnić właściwej wielkości salę, zarezerwować miejsca noclegowe i nikt nie będzie się czuł pominięty, zlekceważony :roll: :roll:
A przecież o to chodzi, żeby była miła, pełna zrozumienia, akceptacji wzajemnej atmosfera :) :) :) :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: AMELIA » 08 sierpnia 2010, 07:48

:) Wiem i masz rację Asiu :) Pomyślałam jeszcze, że dobrze by było wyznaczyć jakiś przybliżony termin np. 31.08.2010 do którego zgłaszamy chęć udziału w zjazdzie co oczywiście nie będzie oznaczać, że po tym czasie nie będzie można zgłosić swojego udziału w spotkaniu :) ale ze względów organizacyjnych czas nas goni :D
Kochani SARKO-PRZYJACIELE :) :) :) :) :) ZGŁASZAJCIE SWÓJ UDZIAŁ w zjeździe. Każdy jest WAŻNY i KAŻDY może być pomocny.
RAZEM RAŹNIEJ I SKUTECZNIEJ!!!!
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Anuta » 08 sierpnia 2010, 12:16

Zgłaszam się - Anuta. :peace:
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Postautor: Natalia » 08 sierpnia 2010, 19:37

Ja bym sie jaknaj bardziej pisała na ten zjazd, ale jeszcze nie mogę się zdeklarować na 100%, będę mogła potwierdzić przyjazd pod koniec sierpnia. Bardzo chciałabym was wszystkich poznać i zacząć jakoś uczestniczyć w stowarzyszeniu. Pozdrawiam :)
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Mary » 08 sierpnia 2010, 19:59

:) Warszawa przerywa milczenie :lol: . Nie powiem, że mam 100% pewności, ze będę.... na dziś to jakieś 90% - też nieźle... :)
Na moją specjalną pomoc w organizacji z przyczyn chorobowo-rodzinno-czasowych zbyt liczyć nie możecie, niestety..., ale w miarę możliwości pomoge.

Zrobiłam szybkie (mocno zgrubne) rozeznanie co do hoteli, która mogą Wam się spodobać ze względu na lokalizację i jeszcze możliwą cenę, znalazłam 2 warte uwagi: 1.Premiere Classic Varsovie i 2.Kyriad Prestige Varsovie. Oba obok siebie, w dniu dzisiejszym cena za pokój dwuosobowy - rezerwacja na 25-26.09 w 1. - 119zł, 2.189zł. Ceny są elastyczne, więc niestety ruchome..., więc decydować się trzeba szybko...

To tyle na razie z mojej strony. Co do sali to nie mam pomysłu...

Serdecznie pozdrawiam :)
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: AMELIA » 08 sierpnia 2010, 20:44

Marysiu dziękujemy za namiar - będę dzwonić :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: ela m » 10 sierpnia 2010, 09:54

Ja też będę na 99%. Jeśli nie będę mogła przyjechać a byłoby np 14 osób, to możecie mnie śmiało dopisać do członków założycieli :-)
1% zostawiam sobie na nikłą jakże szansę że mąż mnie zabieże gdzieś na wczasy akurat w tym terminie.
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: romanek » 10 sierpnia 2010, 10:53

tez sie wybiore
ale co do hotelu to jeszcze ni ejestem przekonany co do jego potrzeby w moim przypadku
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: Robert » 11 sierpnia 2010, 09:56

Jest problem, funkcja masowej korespondencji jest uszkodzona i nie wiadomo kiedy naprawią, bo nikt z kompetentnych osób się nie odzywa, więc nici ze zbiorowego powiadomienia.
Jest owszem inna możliwość, ale każdy z Was dostał by maila z adresami pozostałych użytkowników, co nie jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na ujawnienie danych, a nie każdy sobie tego życzy, i 100% narażenie na użycie tych adresów do rozsyłania spamu i innego syfu z zarażonych kont.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: arty » 12 sierpnia 2010, 00:41

:) Trudno czekamy...
Cała nadzieja w Danusi- Amelii, że zmotywuje osoby jako organizator a także, że prześle obiecaną listę namiarów aby można było Ją wspomóc w kontaktach... :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: AMELIA » 12 sierpnia 2010, 10:19

:) Ze mnie żaden organizator. Ja liczę, że jednak uda się naprawić awarię w nie długim czasie bo bez tego leżymy :wink: :lol:
Nie jest problemem powiadomić grupę śląską o spotkaniu, ale spotkanie w Warszawie jest ogólnopolskim zjazdem a Ci co rzadko wchodzą na forum mogą dowiedzieć się o spotkaniu tylko drogą mejlową. I ja sama nie jestem w stanie nic zrobić :(
Kochani mam prośbę do wszystkich tych, którzy zaglądają często na forum a mają możliwość kontaktu z sarkoludkami poza nim dajcie znać naszym przyjaciołom sarkoludkom, że jest spotkanie :) :) :)

Wszystkich NOWYCH forumowiczów oraz tych SARKOLUDKÓW, którzy nie byli jeszcze na żadnym naszym spotkaniu bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w zjeździe bo naprawdę fajnie jest móc się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczeniami w realu. Zjazd Warszawski ma być też zjazdem założycielskim stowarzyszenia dlatego w szczególny sposób zapraszam wszystkich tych którzy deklarowali udział w stowarzyszeniu czy to czynny czy bierny.
ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Kochani nie ma obowiązku zatrzymywania się w hotelu jest to opcja dobrowolna dla tych co chcą, bo przecież przyjedziemy z całej Polski. Spotkanie oficjalne odbędzie się w sobotę 25.09.2010 myślę, że w godzinach popołudniowych abyśmy wszyscy mogli spokojnie dojechać. Bliżej spotkania zainteresowanym podam swój numer tel oraz przedstawię ramowy program spotkania, miejsce i godzinę :) W tej chwili najważniejsze jest to abyśmy do 31.08.2010 znali przybliżoną liczbę osób, które wogóle są zainteresowane przyjazdem.
Kochani zgłaszajcie swój udział bo czas nas goni. :)
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2010, 12:31 przez AMELIA, łącznie zmieniany 1 raz
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Pollo » 12 sierpnia 2010, 11:28

Kochani nie ma obowiązku zatrzymywania się w hotelu jest to opcja dobrowolna dla tych co chcą, bo przecież przyjedziemy z całej Polski.

W centrum stolicy można wyjanąć łóźko w schronisku młodzieżowym za 30zł, hotel 150zł ;)
Pollo, czytaj "Pojo", znaczy kurczak ;-)
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: Robert » 13 sierpnia 2010, 07:14

Wysłanie powiadomień do grup nie powinno stanowić problemu, bo w każdej jest góra dwadzieścia, trzydzieści osób.

PS
Sobota to oczywiście 25 września, co już poprawiłem w poście Amelii.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Następna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron