ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

Postautor: Barbara » 13 sierpnia 2010, 19:25

Hej usmiech :) ,,
chce zglosic swoj udzial w spotkaniu ,,W Warszawie .

Bede sie bardzo starala pojechac ,na spotkanie ,
i chcialabym skorzystac z noclegu ,,

W grupie lubelskiej jest nas kilka osob ,,,
moge napisac do nich ,meila z zawiadomieniem ,, :wink:

Zapraszam wszystkich ,,naprawde warto ,,
moze wydaje nam sie- ze to nic wielkiego ?,bo coz mozna zdzialac w Kilka osob ,,,,,
Ale to nie prawda ,,nawet jesli zrobimy maly krok do przodu ,,,,,
To bedzie krok w przyszlosc ,,,
:) to spotkanie jest dla nas bardzo Wazne ,,,

Stworzenie Stowarzyszenia ,,,
to ogloszenie ,,,
Swiatu ,,,ze istnieje Problem ,,
i ze slowo Sarkoidoza nie jest tylko ,,,tekstem z dr.Hausa ,,,
Sarkoidoza To Choroba ,,
A Stowarzyszenie ,,pozwoli nam na wspolne ,,,
pokonywanie Trudnosci ,,, :) :) :)

Zycze wszystkim zdrowia ,,Basia :wink:
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2010, 09:46 przez Barbara, łącznie zmieniany 1 raz
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Renata » 13 sierpnia 2010, 21:33

Witam!

Zgłaszam swój udział w spotkaniu i jestem chętna na nocleg.
Jeżeli do 20-tego nie da się naprawić funkcji powiadamiania wszystkich, to grupę śląską powiadomię na PW, albo emailami.
Cieszę się, że idziemy w dobrym kierunku. :lol:
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: AMELIA » 15 sierpnia 2010, 14:51

Robercie dzięki za czujność :D Prześlę Ci oficjalne zaproszenie na prw z prośbą o rozsyłkę do grup skoro na razie jest chociaż taka możliwość.
Asiu, Reniu wszystkich, którzy byli na Katowickim zjeździe powiadomiłam już sms o spotkaniu lub przez gg. Basiu dziękuję za chęć pomocy pisz Kochana :)
Teraz już pozostało tylko czekać, aż funkcja powiadamiania wszystkich zostanie naprawiona. :roll:
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Natalia » 16 sierpnia 2010, 19:32

No ja zdecydowanie wolałabym najtańszy nocleg, bo nie będzie mnie stać na hotel za ponad 100 zł plus cena dojazdu z Poznania oczywiście, bo generalnie najprawdopodobniej przyjade :)

Dodane po 4 minutach:

Tak w ogóle to czy ktoś jedzie z Poznania lub okolic?? Razem chyba raźniej :)
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Mary » 19 sierpnia 2010, 21:27

:) Po zrobieniu rozeznania, na ile pozwala mi moja sytuacja czasowa... stwierdzam, że zanocować można całkiem przyzwoicie w Hostelach w centrum. Chciałam załatwić dla większej ilości nocleg np. w OKIDOKI (300 m od dworca centralnego), ale zostały tylko pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem i 1 pokój 6. osobowy, więc warto się pospieszyć z rezerwacją. Pojedyńczo można znależć coś całkiem fajnego na własna rękę. W razie pytań, zawsze możecie śmiało pisać do mnie na e-mail, w miarę mozliwości pomogę, podpowiem jak dojechać itp. Dla tych dla ktorych koszt ok. 100 zł za nocleg (199zł za pokój dwusosbowy - cena do negocjacji)jeszcze jest do przyjęcia najsensowniejszy wydaje sie ten hotel Premiere Classe, przy ul.Towarowa 2. (www.premiereclasse.com) - dwa przystanki tramwajowe wzdłóż Al. Jerozolimskich w stronę dzielnicy Ochota przy znanym rondzie - pl. Zawiszy - 15 min spacerkiem od dworca. Spotkać można się w sali śniadaniowej już od południa. Zjeść mozna albo w hotelu Kyriad lub Canpanielle (ten sam budynek co proponowany przeze mnie hotel), albo w pobliskiej Telepizzy - namiary dałam Danusi.

To tyle z mojej strony. :) Mimo marazmu, ktory próbuje zawładnąć przygotowaniem do spotkania, myślę, że się odbedzie, będzie super i niemożliwe stanie sie możliwe, czego Wam i sobie życzę!!! :lol: :wink:
Pozdrawiam
Marysia
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: Barbara » 19 sierpnia 2010, 21:31

Dziekuje Marysiu [smilie=mylove.gif]
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: AMELIA » 19 sierpnia 2010, 22:42

Dzięki Marysiu, że tak ładnie to wszystko opisałaś i jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za pomoc. :) Wysłałam już e-maila do hotelu Premiere Classe z zapytaniem o rezerwację grupową a w związku z tym i lepszą cenę, ale kochani to uzależnione jest od tego ile nas będzie, dlatego zainteresowanych wspólnym miejscem noclegowym, prosimy o pilną decyzję.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Natalia » 20 sierpnia 2010, 12:36

Ja oczywiscie piszę się na ten nocleg, byleby cena nie przekroczyła 100 zł. Pozdrawiam :)
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Robert » 22 sierpnia 2010, 23:06

Otrzymałem takiego e-maila:
Nie jestem stworzeniem komputerowym i nie bardzo się poruszam po sieci.Jestem z Warszawy mam pytanie czy chcecie mieszkać w hotelu czy w hostelu?Zeby było najtaniej to myślę że można by było wynająć sale w szkole.Mieszkam w centrum i mam na myśli dwa hostele i szkołę.Jeśli taki wariant by Was interesował to podejmuję się to sprawdzić.Pozdrawiam.Tosca

Jeżeli jest chętny drążyć temat, to przekażę kontakt
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: AMELIA » 23 sierpnia 2010, 06:42

Robert przekaż mu kontakt do mnie, albo podaj mi na pr namiary na Tosca spróbuje się z nim zdzwonić, jakoś pogadać i coś dowiedzieć. Cały czas czekam na odpowiedz z Premiere Classe, pobliskie hostele koło dworca obdzwoniłam i nie było miejsca, ale wiadomo, że jak ktoś jest na miejscu to łatwiej coś załatwić.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: AMELIA » 24 sierpnia 2010, 19:17

Dostałam taką odpowiedź z hotelu Premiere Classe:

W podanym terminie dysponujemy jeszcze wolnymi pokojami. Mogę zaproponować następujące ceny:
-pokój 1-osobowy 169 zł ze śniadaniem,
-pokój 2-osobowy 189 zł ze śniadaniem.

Aby umożliwić Państwu spotkanie mogę zaproponować wynajęcie sali śniadaniowej naszego hotelu w cenie 200 zł brutto.

Myślę, że jest to całkiem rozsądna cena jak na Warszawę i to ze śniadaniem. Zadzwonie tam jeszcze i spróbuję załatwić coś z tą salą, ale wiem już że całkiem za darmo się nie da.

Napisałam też do Tosca może ona nam jeszcze coś doradzi.

KOCHANI ZGŁASZAJCIE SWÓJ UDZIAŁ BO HOTEL PROSIŁ O ODPOWIEDZ CZY ZAREZERWOWAĆ NAM MIEJSCA.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Natalia » 25 sierpnia 2010, 12:45

Cześć wpadłam na pomysł z noclegiem, wejdźcie na tego linka http://www.apartamentyolimpia.pl/grojecka.php. Można sobie wynająć całe mieszkanie w kilka osób. Ja tak zrobiłam jadąc na weekend ze znajomymi do Krakowa - w 8 osób mieliśmy całe mieszkanie dla siebie. Jeżeli byłoby to większe mieszkanie to może dałoby radę zrobić tam właśnie spotkanie organizacyjne. Pozdrawiam

Dodane po 10 minutach:

http://www.pokoje-apartamenty.com/wesja ... 0Kacza.htm

http://www.pokoje-apartamenty.com/wesja ... razyna.htm

jeszcze podrzucam 2 linki do obejrzenia :)
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: AMELIA » 25 sierpnia 2010, 16:06

Natalio :) dzięki za pomoc, ale tego pomysłu raczej nie da się zrealizować.
Jak zaczęłam szukać noclegów w Warszawie to właśnie zaczęłam od apartamentów i miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć podobne zakwaterowanie do Krakowa bo tam właśnie spaliśmy w apartamentach, ale wszystkie były w jednym budynku. Niestety w Warszawie nie znalazłam niczego podobnego bo tak jak Twoja propozycja apartamenty są ale porozrzucane po różnych częściach Warszawy. Dzwoniłam już w podane przez Ciebie miejsce i jest dokładnie tak samo. Gdzieś poza centrum są tylko 3 razem, ale to daleko od dworca i dojazd z przesiadkami jak sprawdziłam więc bez sensu a cenowo też nie wyszłoby to rewalacyjnie. No chyba, że chcecie każdy spać gdzie indziej a wyznaczamy wspólne miejsce spotkania, ale według mnie to wyjdzie jeszcze drożej.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Ula » 27 sierpnia 2010, 18:26

Witam...
Na 99,9% proszę mnie tez zapisać na wyjazd,jakby znalazło się jakiejś miejsce noclegowe,byłabym wdzięczna. W moim przypadku hotel,nawet najtańszy odpada.
ula


...Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość...
Awatar użytkownika
Ula
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 220
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 23:04
Lokalizacja: Osnabruck Niemcy


Postautor: monika0676 » 30 sierpnia 2010, 09:01

witam :) bardzo chciałabym przyjechać ale nie wiem czy dam radę :-( to od was najwięcej dowiedziałam się o chorobie,postaram się zrobić wszystko,aby móc się z wami spotkać.W szpitalu poznałam dziewczynę z sarko,może uda mi się ją namówić i jakoś razem.... :-) we dwie zawsze łatwiej :D pozdrawiam wszystkich
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron