ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

Postautor: AMELIA » 17 września 2010, 17:16

CZY KTOŚ Z SARKOLUDKÓW ZE ŚLĄSKA LUB Z KRAKOWA CZY OKOLIC ZAINTERESOWANY JEST WSPÓLNĄ PODRÓŻĄ DO WARSZAWY - MAMY 4 WOLNE MIEJSCA W BUSIE. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIĘ NAWET JEŚLI WCZEŚNIEJ NIE ZGŁOSIŁY SWOJEGO UDZIAŁU CAŁY CZAS MOGĘ JESZCZE ZAŁATWIĆ DODATKOWY NOCLEG.

ZAPRASZAM DO WARSZAWY JUŻ ZA TYDZIEŃ w SOBOTĘ :D :D :D
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: kiwior » 18 września 2010, 17:46

Zglaszam chec udzialu na spotkanie w Warszawie,do zobaczenia kochani... :) :) :)
kiwior
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 22:10
Lokalizacja: tarnow-malopolska


Postautor: artur39 » 20 września 2010, 14:38

Czy spotkanie dojdzie do skutku?
Czy jest już miejsce wyznaczone?

W kwestii organizacyjnej:
Projekt statutu jest ale czy ktoś się podejmuje spraw jak rejestracja w sądzie, udostępnienie adresu (gdzieś musi być siedziba) i co się z tym wiąże funkcji sekretarza (bo stowarzyszenie pewnie będzie prowadzić działalność i wiążą się z tym konkretne obowiązki).

Ja na tę całą sarkoidozę to jestem mocno wkur...ny i z chęcią włączę się we wszelkie działania które mogą ... sam nie wiem jak to ująć ...
jeśli z tego stowarzyszenia przyjdzie coś dobrego to trzeba to zrobić i ja chętnie będę w tym uczestniczył.

ALE, czy ten kto rzucił hasło spotkania dalej się angażuje, gdyż trochę to dziwne że nadal nie ma dokładnych danych dot. spotkania.

Proszę o odpowiedź abym mógł ew. zaplanować weekend.
artur39
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:10


Postautor: Barbara » 20 września 2010, 15:32

Hej Artur :)
,dziewczyny pracuja
ale napewno wieczorem odpisza ci dokladnie ,,
Mam nadzieje ze sie spotkamy ,,
Ja tez sie wybieram do Warszawy ,
Pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: AMELIA » 20 września 2010, 16:38

KOCHANI WSZYSTKO JEST AKTUALNE OBIECUJE JUTRO WSZYSTKO WAM JUŻ OFICJALNIE OPISAĆ BO BĘDĘ MIEĆ WRESZCIE WOLNY DZIEŃ :) :) :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Ula » 21 września 2010, 21:09

Hello WROCŁAW ewentualnie okolice
może ktoś jedzie ...zaplanujmy wspólną podróż :lol:
ula


...Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość...
Awatar użytkownika
Ula
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 220
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 23:04
Lokalizacja: Osnabruck Niemcy


Postautor: Gemini » 21 września 2010, 21:21

Hello POZNAŃ i okolice

może i do nas ktoś dołączy w podróży :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: AMELIA » 21 września 2010, 23:21

KOCHANI ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ NASZEGO ZJAZDU W WARSZAWIE – SOBOTA 25.09.20010 Chęć udziału w spotkaniu zgłosiły oficjalnie 24 osoby liczę na to, że Warszawiacy i sarkoludki z okolicy zrobią nam niespodziankę i pojawią się na spotkaniu nie zapowiedziani. SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH nawet teraz jeśli jeszcze ktoś chciałby się wybrać do Warszawy to mogę załatwić nocleg /proszę wtedy o wiadomość na pr./

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W HOTELU PREMIERE CLASSE ul. Towarowa 2 Warszawa w salce śniadaniowej o godzinie 16.00 /wypatrujcie informacji ze szczałkami o treści SPOTKANIE SARKO albo pytajcie w recepcji o salkę śniadaniową/
/Salkę mamy wynajętą w godz. od 16 do 20 niestety nie dało się załatwić wynajęcia całkowicie za darmo dlatego musimy zapłacić 100,- a że nie mamy żadnych funduszy, po prostu podzielimy ten koszt między przybyłych już na miejscu./

Informacja dla nocujących w hotelu:
Doba hotelowa trwa od 12.00 do 12.00, śniadanie wydawane jest od 7.30 do 10.00. W związku z tym, że mamy rezerwację grupową w hotelu będzie czekała lista z naszymi imionami i nazwiskami i zakwaterowaniem kto z kim jest w pokoju.

Informacja dla przyjeżdżających do Warszawy pociągiem:
Wysiadacie na dworcu centralnym w Warszawie idąc podziemiem dokładnie w przeciwnym kierunku niż wejście do Złotych Tarasów dochodzicie do wyjścia /kierować się do wyjścia na przystanek tramwajowy – kierunek Ochota – przystanek nosi nazwę Dw. Centralny (Al. Jerozolimskie) stamtąd tramwajami 7,8,9,22,24,25 podjedziecie pod sam hotel. Wsiadając na przystanku Dw. Centralny mijacie przystanek pl. Starynkiewicza i wysiadacie na przystanku pl. Zawiszy. Wysiadając z tramwaju powinniście zobaczyć hotel Campanile /jeden z trzech/ obok dosłownie jest hotel PREMIERE CLASSE miejsce naszego noclegu i spotkania. Spacerkiem to jakieś 15-20 minut drogi od dworca.
Tyle z informacji organizacyjnych jeśli macie jakieś pytania albo ktoś jeszcze nie ma mojego numeru telefonu a chciałby mieć to proszę o wiadomość na pr. Po części oficjalnej nad którą pracuje Asia-Arty wybierzemy się wszyscy razem w jakieś fajne miejsce na wspólną kolację /tu liczę na pomoc warszawiaków, że zaprowadzą nas gdzieś, gdzie będziemy się lepiej poznawać i integrować./
SWÓJ UDZIAŁ W SPOTKANIU ZGŁOSILI: Arty, Anuta, Natalia, Mary, Ela m, Romanek, Tomek-krk, Grzegorz 73, Barbara, Smyłka, Renata, Ula, monika0676 + koleżanka, agatas, Gemini, strzelec06, basiak, artur39, anick1, kiwior,weene, Amelia, nieznajoma.

ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA W STOLICY :) :) :)
Ostatnio zmieniony 22 września 2010, 18:34 przez AMELIA, łącznie zmieniany 1 raz
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: arty » 22 września 2010, 10:13

:) Amelko, jesteś WIELKA - hołd :flower:
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Gemini » 22 września 2010, 12:48

Tak AMELIO ...... to co pisze Arty to prawda 100% .. kawał dobrej roboty .... :) a z listy uczestników najbardziej mi się podoba osoba pod hasłem " nieznajoma" bo z resztą czuję jakbym się już znała ..oooo :):)
Ostatnio zmieniony 22 września 2010, 13:15 przez Gemini, łącznie zmieniany 1 raz
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: anick1 » 22 września 2010, 13:05

:) Amelio bardzo wyczerpujaca informacja. Myślę, że wszyscy się odnajdziemy. Pozdrówka gorące dla wszystkich zdeklarowanych na spotkanie...
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


Postautor: Robert » 22 września 2010, 18:36

Droga jest bardzo prosta: Mapka
I jak widać piechotką zajmuje nieco ponad kwadrans.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: AMELIA » 22 września 2010, 19:11

:oops: :oops: :oops: Dziękuje WAM za miłe słowa, ale to ja Wam powinnam podziękować za cierpliwość i wyrozumiałość :) a największe podziękowania to należą się Marysi-Mary, którą ciągle męczyłam telefonami z pytaniami i prośbami. :)
DZIĘKUJĘ CI BARDZO ZA POMOC :bukiet:
:lol: nieznajoma to Pani, która nie ma dostępu do netu a bardzo chce się z nami spotkać dowiedziała się o naszym spotkaniu od anick1 podczas pobytu w szpitalu i zadzwoniła do mnie i tak nadałam jej nick "nieznajoma" :wink:
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: arty » 23 września 2010, 21:37

:) Witajcie :)
W uzupełnieniu danych dotyczących ZJAZDU ZAŁOŻYCIELSKIEGO SARKO STOWARZYSZENIA 25 września 2010 w Warszawie

Z uwagi na to, iz jest to zjazd założycielski - zaczynamy od kwestii formalnych zmierzających do powołania stowarzyszenia, a po ich dopełnieniu, pozostanie czas na część integracyjną...

Program zjazdu -
1. godz. 16.00-16.15
- powitanie
- przedstawienie porządku zebrania
- głosowanie nad przyjęciem porządku zebrania
- wyłonienie Przewodniczącego zebrania i Protokolanta zebrania
- głosowanie nad zatwierdzeniem wyboru Przewodniczącego i Protokolanta zebrania
2. godz. 16.15-17.00
- rejestracja członków zalożycieli (niezbędne będą dowody osobiste)
- podjęcie uchwały o założeniu stowarzyszenia
- powołanie komitetu założycielskiego stowarzyszenia
- glosowanie i podjęcie uchwały o przyjęciu statutu stowarzyszenia
3. godz. 17.00-17.30
- wyłonienie kandydatów do Zarządu stowarzyszenia
- wyłonienie kandydatów do Komisji Rewizyjnej stowarzyszenia
- wyłonienie sekcji stowarzyszeniowych i ich kierowników,
- wyrażenie przez zgłoszonych zgody na kandydowanie
- przyjęcie trybu głosowania (jawne/tajne)
4. godz. 17.30-18.00
- głosowanie - wybór Zarządu (5 osób) i Komisji Rewizyjnej (3 osoby)
- podjęcie i sporządzenie uchwał z zebrania założycielskiego
5. godz. 18.00-19.00
- wnioski dotyczące podejmowanych działań w ramach stowarzyszenia
6. po godz. 19.00 zaczynamy część integracyjną.

To jest wersja optymistyczna, która będzie wymagała od nas dużo samodyscypliny i determinacji - o co APELUJĘ, abysmy z uśmiechem wspominali inicjację stowarzyszeniową... :wink: :wink:

Proszę także o wyrozumiałość w kwestii ewentualnych niedociągnięć organizacyjnych leżących po mojej stronie :oops: :roll: .

pozdrawiam i do zobaczenia!!!!! :) :) :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Barbara » 24 września 2010, 18:25

,,Usmiech dla wszystkich :)
Wlasnie siadam do kompa i spisuje wszystkie potrzebne namiary , :)
Lacznie z mapka ,,, :)

i pakuje sie do Warszawy :) ,,,

zapraszam wszystkich ,,
mam dla was cukiereczki z Lublina ,,, :wink:
zdrowka zycze i szczesliwej Podrozy ,,
basia :wink:

Dziekuje wszystkim ktorzy przyczynili sie do tego spotkania ,,, [smilie=mylove.gif]
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron