ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

Postautor: AMELIA » 30 sierpnia 2010, 14:11

Rozmawiałam w sprawie wynajęcia sali w hotelu do końca tygodnia muszę im potwierdzić wynajęcie sali udało mi się załatwić cenę 100,- za wynajęcie sali w godzinach od 16-20 w dniu 25.09.2010

Myślę, że jak podzielimy to na liczbę osób, które przyjdą na spotkanie to nie będzie to znowu taki wielki koszt tym bardziej, że liczę że będzie nas trochę i sarkoludki z Warszawy i okolic przyjdą na spotkanie. :)

Do 10.09.20010 musimy podać przybliżoną liczbę osób, która będzie korzystać z noclegu, jeżeli chcemy mieć dobrą cenę to musimy zrobić rezerwację grupową a to znaczy, że będziemy musieli wcześniej zapłacić za nocleg. Proszę wszystkich zainteresowanych o podanie mi na prywatną wiadomość namiarów telefonicznych /najlepiej jakby to był numer stacjonarny bo zmieniłam sobie abonament tel. w domu z myślą o stowarzyszeniu i mam dużo minut gratisowych to będę dzwonić w godzinach wieczornych :D / skontaktuję sie z każdym i wyjaśnię o co chodzi dokładnie. Jak ktoś nie ma to proszę o komórkę też zadzwonie nie ma problemu. :D
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Forneus » 30 sierpnia 2010, 20:10

Witam :)

Wiem że tu potwierdzamy swój udział w zjeździe ale ja tu właśnie chciałbym odpowiedzieć arty-Joasi na zaproszenie .
Joasiu dziękuje bardzo ale nie chcę , nie mogę obiecać czegoś a potem tego nie dotrzymać , jak mówił Kargul " u mnie słowo droższe piniondza ", dziękuje za zaproszenie , ale w połowie września prawdopodobnie wyląduje w szpitalu .
Ja dopiero zaczynam być sarkoludkiem ( swoją drogą super określenie :) ) i pewnie będzie jeszcze okazja się spotkać .
Pozdrawiam :)
Forneus
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 16:16


zjazd stworzyszenia

Postautor: agatas » 31 sierpnia 2010, 13:38

Dziękuję za zaproszenie na zjazd. Jeśli nic nierzewidzianego się nie zdarzy bedę na pewno.

Pozdrawiam i do zobaczenia
agatas
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:01


Postautor: ela m » 31 sierpnia 2010, 13:47

Amelia
Możesz mnie przewidzieć do noclegu - gdzie by nie był, w grupie weselej ;-)
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: Barbara » 31 sierpnia 2010, 15:35

Danusiu :) ,,cena za sale OK ,,,dla mnie ,,i tak duzo utargowalas :-P
w tym tygodniu ,,bede wiedziala na 100% co i jak ..
.i napisze ,,,dzieki :wink:
Wszystkich zapraszam ,,
, :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: AMELIA » 01 września 2010, 21:43

Dziękuję za telefony zadzwonie w piątek a jakby mi się nie udało to przez weekend bo znowu pracuję i wracam dopiero o tej porze :( a po nocy to nie będę do Was dzwonić :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: strzelec 06 » 06 września 2010, 22:02

Witam
zgłaszm chęć udziału w spotkaniu w Warszawie
strzelec 06
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 23:04
Lokalizacja: Warszawa


Witam

Postautor: monika0676 » 10 września 2010, 07:50

:D Robercie już się poprawiam! :wink: i zgłaszam w odpowiednim miejscu że na 80% zjawię się z sarko koleżanką :) a może ktoś z okolic Bydgoszczy też chce się zabrać bo my planujemy autem jechać... :-)
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: basiak » 10 września 2010, 23:24

Ja bardzo chętnie zgłaszam swój udziałw spotkaniu. Jestem nowa :) w związku z tym gdzie mogę znaleźć info o miejscu "zlotu"?
pozdrawiam,
Basia
pozdrawiam, basia
basiak
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 czerwca 2010, 07:34


Postautor: AMELIA » 11 września 2010, 09:23

Witaj basiak spotkanie odbędzie się w hotelu dokładne informacje zamieszcze w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Mary » 11 września 2010, 09:46

Kochani, widzę pewne ożywienie w związku ze spotaniem - cieszę się. :) Dla ułatwienia poruszania się po Warszawie gorąco polecam wejście na stronę, gdzie znajdziecie wszelkie aktualne informacje, rozkłady jazdy, mapy itp.:http://www.ztm.waw.pl/.
Znajdziecie tam też wszelkie informacje o biletach, rodzajach, cenach... Warto poświęcić chwilę czasu. Ze swojej strony polecam bilety całodobowe -24h(normalny - 9zł)., ktore można kupić w automatach, większości kiosków, obok każdej stacji metra(w punktach ZTM). Można na nie jeździć wszystkimi środkami transportu miejskiego w I strefie, czyli praktycznie całej W-we, bez podmiejskiej strefy.
To tyle podpowiedzi... W razie pytan, piszcie na piriv :D .
Pozdrawiam gorąco!
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: artur39 » 12 września 2010, 19:28

Nie mam jeszcze zbyt dużo doświadczenia w kwestii sarkoidozy ale prawdopodobnie przybędę do Warszawy 25 września.
Uważam że stowarzyszenie jest bardzo potrzebne!!!
artur39
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:10


Postautor: anick1 » 16 września 2010, 20:15

:) Mary wielkie dzięki za informacje. Na pewno przydadzą się sarkoludkom spoza Warszawy...Pozdrówka
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


Postautor: Mary » 16 września 2010, 20:44

Anick,
jakbyś wybierała się do W-wy pociągiem i dla wszystkich innych... :) polecam odpoczynek po podróży w Złotych Tarasach - kompleks sklepów, knajpek, kawiarni, barów+Multikino - przylegający bezpośrednio do dworca, nie wychodząc z podziemi od razu jest tam wejście :). Ciekawe miejsce, szczególnie dla spragnionych zakupów, ale i odpocząć można, szczególnie na wyższych piętrach. Poza tym dość ciekawie architektonicznie zbudowany... :wink: :lol:
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: anick1 » 16 września 2010, 22:46

:) Mary przyjadę busem pewnie przed południem i trochę pospaceruje po stolicy. W Złotych tarasach raz już byłam więc zajrzę i w sobote. POzdrawiam serdecznie i dzięki raz jeszcze za informacje
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron