Spotkanie Poznań

Spotkanie Poznań

Postautor: Gemini » 07 lutego 2011, 11:33

Witajcie

W czwartek 24.02.2011r. planujemy spotkać się w Poznaniu, w gronie, lokalnym i tych którzy zechcą, osób chorych na sarkoidozę. Jak czytamy na forum jest nas dużo, wspieramy się wirtualnie i miło byłoby przenieść to na inny grunt. To spotkanie ma mieć charakter zupełnie nieformalny, typowy integracyjny a moze spotkania takie staną się naszą tradycją i organizować je będziemy cyklicznie i będzie wtedy można pogadać co nas trapi w chorobie i NFZ-cie ale nie tylko, a także zrobić coś na rzecz osób które zachorowały niedawno i nie bardzo wiedzą z czym tę magiczną Sarko się je :). Dlatego pomysł tego pierwszego spotkania w naszym mieście. Myślę że termin nie jest ani aż tak bliski, ani tak odległy i będziecie mogli wygospodarować godzinkę :)

Zapraszam do knajpki " Pod Pretekstem" od godz. 17.00

Pytać kelnera o rezerwację miejsca na hasło " Renata" .......

Knajpka ta mieści się na dziedzińcu CK ZAMEK wejście od ul. Kościuszki lub przez park ( z tyłu Zamku ) zarówno od strony Al.Niepodległości jak i ul.Fredry ( z ul. Fredry wejście do parku jest przy przystanku tramwajowym, na przeciwko Akademii Medycznej)


Na wszelki wypadek link do strony www, Klubu
http://www.podpretekstem.pl/kontakt.php

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich serdecznie. Gemini :-) Renata :)


p.s. jeśli ktoś jest zdecydowany to prosiłabym o potwierdzenie przybycia, ale spontan tez jest jak najbardziej mile widziany :)
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2011, 14:53 przez Gemini, łącznie zmieniany 3 razy
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Natalia » 07 lutego 2011, 14:43

Renatka jak wiesz ja będę na 100% i również zapraszam wszystkich zainteresowanych, na pewno będzie wesoło i sympatycznie :)
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Renata » 11 lutego 2011, 09:24

Szkoda, że Poznaniewo tak daleko :wink: .

Geminii sorry, ale dziś dopiero odebrałam, że miałam dzwonić. Może koło 14-tej drynkne, bo jestm w pracy pod obstrzałem. Poślę mój tel.na PW.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk




Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron