OGÓLNOPOLSKI ZJAZD - POZNAŃ 2011

Postautor: logopeda » 08 kwietnia 2011, 18:31

Niestety. Mnie się nie uda. Żałuje. Moze następnym razem. Pozdrawiam. Logopeda
logopeda
logopeda
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 16:38


Postautor: waldek2 » 10 kwietnia 2011, 19:44

Chyba już czas deklarować na 99,99% przyjazd do Poznania !! ?
Gemini jak przewidujesz nasze spotkanie - taki krótki spis treści by się przydał.
Co i w jakich godzinach robimy i przede wszystkim jak z rezerwacją hotelu sami czy grupowo i ewentualne zaliczki.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: bockaszz » 11 kwietnia 2011, 14:01

...tak właśnie, tez czekam na szczegóły ;)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: AMELIA » 11 kwietnia 2011, 16:10

Sarkoprzyjaciele :)
Na oficjalnej Stronie Sarko Stowarzyszenia jest już zamieszczone zaproszenie na walne zgromadzenie od którego zaczniemy nasze spotkanie w Poznaniu, później wspólna kolacja w jakimś sympatycznym miejscu i dalsza część integracyjna :):):) niedługo Gemini przygotuje do rozesłania info o spotkaniu, które zostanie wysłane do każdego sarkoludka. :)
Gemini załatwiła nam już wstępną rezerwację grupową w hotelu cena od osoby 110zł ze śniadaniem i w związku z tym tak jak na poprzednim zjeździe będzie potrzebna lista osób z Imieniem i Nazwiskiem tych którzy będą nocować w hotelu. Dlatego proszę wszystkich tych Sarkoprzyjaciół, którzy nie uczestniczyli jeszcze w naszych zjazdach o przesłanie na moją prywatną wiadomość swojego Imienia i Nazwiska. Dalsze szczegóły wkrótce :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Pollo » 12 kwietnia 2011, 13:36

polecam na spanko miejsce naprawdę godne :wink:

http://naszklub.pl/Nasz-klub.html

Nie dużo drożej niż w hostelu, a jakość dużo wyższa i też przy samym Rynku a śniadanko w cenie 15zł wystarczy by się napakować na cały dzień :wink: Tańsze noclegi sa poza centrum ale wtedy trzeba więcej wydać na dojazdy a taksówki drogie :wink:

Na legitymację studencką jest zniżka, o ile pamiętam 95zł wychodzi ze śniadankiem od osoby (studenta).
Nie tzreba tam wpłacać zaliczek przy dokonywaniu rezerwacji.
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: Natalia » 12 kwietnia 2011, 15:06

A to nie wiedziałam, że taki hotelik jest u nas w Poznaniu. Jeśli ktoś będzie miał problemy z dotarciem gdziekolwiek w Poznaniu to dzwońcie do mnie 668857147, podam jak dojechać komunikacją miejską lub zamówię taksówki z rabatem. POD ŻADNYM POZOREM NIE BIERZCIE TAKSÓWEK SPOD DWORCA BO CENY TAM MAJĄ KOSMICZNE!. W razie kłopotów mogę też podjechać autkiem po kogoś.
Pozdrawiam.
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: AMELIA » 12 kwietnia 2011, 17:23

Pollo dzięki za namiar na hotelik, dzwoniłam tam i w terminie, który nas interesuje nie ma już wolnych pokoji pytałam też o cenę i to co Gemini nam znalazła wychodzi taniej :) Pozdrawiam :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: bockaszz » 13 kwietnia 2011, 14:11

...czy my sami mamy sobie rezerwować hotel? Bo już teraz to zwątpiłam... :-(
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


Postautor: Natalia » 13 kwietnia 2011, 14:21

Nie, Gemini zajmie się rezerwacją, jeśli oczywiście odpowiada wam przedstawiony przez nią hotel.
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Gemini » 13 kwietnia 2011, 15:44

Witam

Oto ramówka i szczegóły uczestnictwa w Zjeździe.

ZJAZD OGÓLNOPOLSKI jak już wcześniej zostało ogłoszone, odbędzie się w POZNANIU, w dniach 07 i 08 maja 2011r. tj. sobota i niedziela. W sobotę tego weekendu tj. 07 maja, odbędzie się też Walne Zabranie członków naszego Stowarzyszenia. Zaproszenie na Walne Zebrania zostało oficjalnie zamieszczone na stronie Stowarzyszenia http://www.sarkoidoza.eu.org/ Na w/w zebranie zapraszamy wszystkich uczestników Zjazdu, bo będą tam poruszone i dyskutowane tematy dotyczące nas wszystkich.

Dla wszystkich uczestników Zjazdu, zbiórka w holu hotelu Ikar o godz. 16.40 i przejście na Zebranie do Szkoły Muzycznej.

Po zebraniu przewidujemy wspólną kolację-integrację, :) na Starym Rynku, w tym celu została już zarezerwowana jedna z poznańskich knajpek.
Na drugi dzień tj. w niedzielę też postaramy się Wam pokazać choć kawałek naszego miasta, żeby, obok integracji, kto nie był tu, mógł choć odrobinę Poznania poznać.


Dla uczestników spoza Poznania wstępnie zostały zarezerwowane miejsca w Hotelu Ikar przy ul. Kościuszki 118 w Poznaniu. Cena za pobyt dla jednej osoby została wynegocjowana na 110 zł ze śniadaniem, w pokoju 2-osobowym ( takie tylko hotel posiada, doba hotelowa od 14.00 do 12.00 ) natomiast Walne Zebranie odbędzie się w Szkole Muzycznej, położonej obok hotelu, w odl. ok. 300 m. ( koszt wynajmu sali to ok. 100 zł brutto za całość wynajmu, Ze względu na fakt ze Stowarzyszenie nie posiada w chwili obecnej funduszy własnych, zostanie on podzielny przez liczbę uczestników zebrania)

mapka - położenia hotelu : http://www.hotele.pl/poznan/ikar/mapa/


Dojazd do hotelu
: autobusem nr 51, który odjeżdża z Dworca Głównego PKP, przystanek na którym należy wysiąść to: ulica Solna ( tzw. przystanek przy Sądzie) Mapkę z trasą załączę niebawem a tymczasem podaję link do rozkładu jazdy w/w autobusu http://www.mpk.poznan.pl/component/tran ... 1#MpkBoard
Dodam ze oficjalny adres hotelu to ul. Kościuszki, ale faktycznie wejście do hotelu jest właśnie od ul. Solnej. Wysiadając z autobusu trzeba się cofnąć do hotelu, jakieś 400m. ( ale to pokaże mapka)

Wszystkie osoby, które deklarowały swój udział, proszę o konkretne potwierdzenie przybycia poprzez przesłanie swojego imienia i nazwiska na priv Amelii, lub mój priv, w celu stworzenia pełnej listy uczestników i listy osób rezerwujących hotel. Osoby spoza Poznania proszę, aby zaznaczyły w zgłoszeniu, czy rezerwują miejsce w zaproponowanym wyżej hotelu.

Po potwierdzeniu uczestnictwa, osobom rezerwującym w/w hotel, prześlemy nr konta, na które należy przesłać pieniądze celem rezerwacji pokoju.

W ten sposób zostanie utworzona lista, która w dniu przyjazdu, będzie w hotelu i przy zameldowaniu będzie trzeba powiedzieć ze jest to rezerwacja grupowa na Sarko Stowarzyszenie i już będzie wiadomo co gdzie jak i z kim :)

[b]Rezerwację prosimy potwierdzić do końca kwietnia, po tym terminie będzie mniejsza gwarancja rezerwacji pokoju, hotel jednak jest duży więc do wg opinii Pani z rezerwacji nie powinno być problemu z dostaniem pokoju nawet na krótko przed przyjazdem


Osoby, które jeszcze się decydują, a które serdecznie zapraszamy, proszę o deklarację również do końca kwietnia, aby można było zarezerwować dodatkowe pokoje w hotelu i je opłacić.


Jeśli macie jakieś pytania na wszystkie chętnie odpowiem.

Z A P R A S Z A M :)

p.s. DOŁĄCZAM SIĘ TU DO WCZEŚNIEJSZEGO POSTU MONKI 0676 ABYŚMY SIĘ ZINTEGROWALI, BO PÓKI CO JEST NAS JUŻ TROCHĘ, ALE MOŻE BYĆ NAS JESZCZE WIĘCEJ
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2011, 19:00 przez Gemini, łącznie zmieniany 3 razy
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Gemini » 18 kwietnia 2011, 14:47

UWAGA

jest możliwość zarezerwowania pokoju w hotelu Ikar w Poznaniu, przez internet ,wtedy jest ciut taniej, kto ma okazję taką rezerwację zrobić samemu to polecam.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Renata » 20 kwietnia 2011, 14:08

Gemini pisze:UWAGA

jest możliwość zarezerwowania pokoju w hotelu Ikar w Poznaniu, przez internet ,wtedy jest ciut taniej, kto ma okazję taką rezerwację zrobić samemu to polecam.


Zarezerwowałam sobie pokój w tym hotelu, tyle że nie przyjeło mi zapłaty kartą kredytową master card. Pani z hotelu, kazała mi czekać dwa dni, bo w końcu nie wiadomo, czy mi zciągneło z karty płatność, czy nie. Mówi, ze za dwa dni poda mi numer konta bankowego, bym zrobiła przelew, jak nie wpłynie z kredytowej. Troszkę stresujące.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: waldek2 » 21 kwietnia 2011, 08:38

Na tej stronie ( kliknij )można zarezerwować płacąc mtransferem czyli np. mbank
Po zakończeniu transakcji mnie wywaliło --nie znany błąd -- Wystarczyło być cierpliwym. Po paru minutach przychodzi email z propozycją powtórzenia transakcji płatności i wtedy wszystko by zagrało. Ja cierpliwy nie byłem, jeszcze dalej rozrabiałem w efekcie zarezerwowałem 4 pokoje. Ale miła pani z recepcji zadzwoniła do mnie i wyjaśniliśmy sobie wszystko. Dostałem w końcu numer konta i zapłaciłem zwykłym przelewem i od zeszłego tygodnia mam rezerwacje.
Widać, że nie tylko ja mam problemy z kartami kredytowymi. Raczej wina leży po stronie hotelu.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Renata » 21 kwietnia 2011, 21:22

Pani z hotelu też dziś do mnie zadzwoniła i podała mi numer konta bankowego. Przelew wysłałam i pokój mam zarezerwowany :) .
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Pomoc

Postautor: anulaa200 » 26 kwietnia 2011, 20:41

Witam :) Jestem tu nowa . Czy możecie poinformować mnie o tym spotkaniu , które odbędzie się 7 i 8 maja w Poznaniu? proszę o każdy szczegól, z góry bardzo dzięki ;) :D
Chory
anulaa200
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 20:32


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron