wezły chlonne - nie badali;)

Opis i rodzaje badań

wezły chlonne - nie badali;)

Postautor: rastuch » 12 lutego 2008, 15:53

Witam,

po przerwie 3 tygodniowej. Mam takie pytanie do weteranów. Mam zespół loftgrena banadania to RTG płuc i tomograf. Pan profesor u którego byłem nie kazał mi robic zadnych biopsji , wycinków itd. Popatrzył na RTG, pooglądał tomograf, pokiwał głową nad rumieniem na nogach i poiwiedzial ....
idz do domu łykaj antybiotyki i zamelduj sie za 3-4 miesiace. Ogolnie wszystko minelo rumien znikl po 10 dniach , kaszle 1x max 2x dziennie , czuje sie swietnie. rzucilem palenie, chlam litrami yerbamate. Ale czytam o wycinkach które pobierano w waszych sarkoidalnych ciał a mnie nie, i zastanawiam sie czy to dobrze czy źle. Nie to zebym od razy chciał jakis wycinek ale.....


rastuch
rastuch
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 12:50
Lokalizacja: lbn


Postautor: Haniula1010 » 12 lutego 2008, 20:37

Cześć :)
Powinieneś się cieszyć. Na wycinek -jakby co- masz jeszcze mnóstwo czasu. Dobrze się czujesz, rzuciłeś palenie, jesteś pod kontrolą -to najważniejsze. A może sarko będzie tak łaskawa i sama się cofnie? :wink: Trzymaj się ciepło i bądź dobrej myśli :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Robert » 12 lutego 2008, 21:06

3 miesiące to okres, który pozwala na zaobserwowanie zmian i jest dosyć bezpieczny. Jak coś będzie nie tak to zdążą ci pobrać to i owo.
Jesteś świeżo po badaniach, widocznie sytuacja nie jest alarmująca.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: rastuch » 12 lutego 2008, 21:37

no to ok, mysle ze pogoniłem z siebie Panią sarkoidoze;)


pozdrawiam

rastuch
rastuch
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 02 stycznia 2008, 12:50
Lokalizacja: lbn




Wróć do Badania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron