ZAŁOŻYCIELSKI STOWARZYSZENIOWY ZJAZD w WARSZAWIE zapraszamy

Postautor: AMELIA » 25 września 2010, 07:15

NADSZEDŁ DZIEŃ NASZEGO ZJAZDU :D :D :D

DO ZOBACZENIA W WARSZAWIE :D :D :D
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: artur39 » 25 września 2010, 07:33

Właśnie wstałem i zaraz się szykuję do wyjazdu.
Miałem byc w Wawie już wczoraj ale mi samochód nawalił.
Pożyczę więc auto od siostry i mam nadzieje że dojadę.
artur39
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:10


Postautor: Renata » 25 września 2010, 08:27

Też zaraz wyjeżdżam na dworzec do Katowic. Do zobaczenia. :)
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Anuta » 26 września 2010, 08:19

Odbył się wczoraj założycielski zjazd naszego stowarzyszenia.
Mamy prezesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mamy członków zarządu i komisji. Padła nawet propozycja ustanowienia pewnej osoby jako członka honorowego.
Zatwierdzono i podpisano wszystkie wymagane dokumenty.
Było 16 osób + 3 osoby towarzyszące.
Obrady były rzeczowe, prowadzone według przygotowanego planu.
Atmosfera była miła, fajnie było spotkać starych znajomych a także poznać nowych.
Myślę, że wkrótce organizatorzy przekażą szczegółowe informację. :)
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Postautor: basiak » 26 września 2010, 08:30

Wtajcie,
Bardzo się cieszę, że miałąm okazję spotkać się z Wami w Warszawie. Byłam pierwszy raz, troche onieśmielona, ale zaskoczona determinacją i profesjonalnym podejściem do sprawy. Powtórzę swoja deklarację pomocy w sprawach oragnicacyjnych Stowarzyszenia, sekcjach, propagowaniu itd,....
:cheers:
dziękuję.
pozdrawiam, basia
basiak
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 czerwca 2010, 07:34


Postautor: AMELIA » 26 września 2010, 20:39

Witajcie :) BARDZO SERDECZNIE dziękuję wszystkim za przybycie na spotkanie. Cieszę się bardzo, że mogłam się znowu z Wami spotkać i bardzo, bardzo się cieszę z poznania nowych bardzo sympatycznych sarkoprzyjaciół. :) Dziękuję za owocne rozmowy i przesympatycznie spędzony czas w Waszym gronie w KREDENSIE :) :) :) Już nie mogę się doczekać naszego kolejnego zjazdu w okolicach marca/kwietnia w przyszłym roku w Poznaniu, a już dziś zapraszam grupę śląską 20 listopada do Katowic na II zjazd grupy śląskiej. Mamy stowarzyszenie i mamy wspólny ważny cel. Czeka nas dużo pracy, ale walczymy o nasze zdrowie. W dziale stowarzyszenie mamy już nowy temat SARKO STOWARZYSZENIE - ZJAZD ZAŁOŻYCIELSKI tam nasz prezes opisze wszystko co wydarzyło się w Warszawie. :) Pozdrawiam cieplutko wszystkich forumowiczów zapraszam do spotkań i pracy bo mamy ten sam problem czyli przypętaną z nikąd sarkoidoze.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Barbara » 26 września 2010, 22:23

Hej usmiech , :)
,,ja dopiero dotarlam do domku,,,
super ,,,dzieki za spotkanie :) :) ,,

Oby do wiosny ,,, :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: anick1 » 27 września 2010, 07:17

:) witam i melduję się pięknie. Na zjeździe byłam po raz pierwszy i jechałam nań z lekkim lękiem. Jednak moje obawy szybko się rozwiały. Mimo choroby tyle w was ciepła optymizmu i radości. Wielkie podziękowania dla osób, które włożyły dużo pracy przed zjazdem by dopełnić na zjeździe wszystkie papierkowe formalności.
Amelia...wulkanie energii ja jednak mam małe wyrzuty sumienia za to twoje
madejowe łóżeczko :wink:
Niech nas zatem łączy wspólny cel SARKO
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


...po zjeździe

Postautor: monika0676 » 27 września 2010, 07:27

melduję się po zjeździe!!! :D było wspaniale,jest w was tyle ciepła i poczucia humoru że nie chciało nam się z wami rozstawać!!! :-) bardzo się cieszę że was poznałam i dziękuję za tak ciepłe przyjęcie :) Amelia,Tobie dziękuję szczególnie bo pewnie gdyby nie Twój telefon to bym się nie zdecydowała :-)
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: Gemini » 27 września 2010, 08:28

Witam

Dziękuję wszystkim za spotkanie, było sympatycznie i " równa wiara" :) której w zasadzie się spodziewałam, mimo ze jadąc zawsze się ma leciutkie drżenie kogo się spotka na żywo, a było jak się spodziewałam czyli fajnie :)

Słowa uznania dla

AMELII która czuwała do końca
ARTY - szapoba za przygotowanie, zorientwanie i zaangażowanie w sprawy urzędowe

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i ZAPRASZAM NA NASTĘPNE SPOTKANIE DO POZNANIA wczesną wiosną :)
Ostatnio zmieniony 27 września 2010, 13:35 przez Gemini, łącznie zmieniany 1 raz
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Mary » 27 września 2010, 09:50

:) Witam i dzięki Wam wszystkim za spotkanie...i :oops: sorki, ze z mojej strony.... tak mało wsparcia, ale ten okres jest mocno pogmatwany w moim życiu, jak rownież moich bliskich i jestem zaangażowana w zupełnie inne tematy zdrowotne :wink: Nie obiecuję, że się poprawię..., ale mozna mnie meczyć w temacie SARKO, w razie potrzeby!!! :lol: W mysl odwiecznej zasady, ze głową muru nie przebijesz, ale jeśli, ... to tylko głową :lol:

Fajnie było Was spotkać, niektórych poraz kolejny :).
Pozdrowionka
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: Natalia » 27 września 2010, 10:04

Witam

Ja również dziękuję za mile spędzony czas i za całą organizację spotkania założycielskiego... no i do zobaczenia w Poznaniu na wiosnę!!
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Ula » 27 września 2010, 11:20

Kochani też chciałabym być członkiem Stowarzyszenia... ręce i nogi mam jeszcze :wink: sprawne...może przydam się na coś. Mieszkam we Wrocławiu a tutaj są poradnie sarko,mogę tam pójść i zostawić jakieś ulotki,czy informacje. Mogłaby cyklicznie "dostarczać" materiały,cz też nawet organizować jakieś spotkania dyskusyjne :D
Droga i kochana WŁADZO oddaje swój czas jak się przydam to dajcie znać
ula


...Po prawdziwej rozpaczy przychodzi zwykle prawdziwa radość...
Awatar użytkownika
Ula
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 220
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 23:04
Lokalizacja: Osnabruck Niemcy


Postautor: AMELIA » 27 września 2010, 11:45

Oczywiście, że się przydasz. :) Jak stowarzyszenie będzie zarejestrowane już w sądzie /do 7 dni trzeba zgłosić rejestrację a potem trochę poczekać aż sąd się upora z papierkami/ zostanie rozesłana deklaracja członkowska do wszystkich sarkoludków i każdy z nas będzie mógł się zapisać do stowarzyszenia. :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Gemini » 27 września 2010, 13:37

Ula ...:) fajny tekst :) ..... każdy się przyda :) powiem więcej najlepiej byłoby jakby każdy chciał się przydawać :) ..... bo o to chodzi .... pozdrawiam i fajnie ze masz pacę....
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron