OGÓLNOPOLSKI ZJAZD - POZNAŃ 2011

Postautor: waldek2 » 27 kwietnia 2011, 08:58

Hm, pięć postów wyżej jest zaproszenie ze szczegółami. Kiedy, o której godzinie i gdzie.
Porządek spotkania znajdziesz na stronie sarko, do której link jest na samej górze stronie forum. Dodatkowo zerknij na tematy związane ze spotkaniami w Katowicach, Warszawie i Inowrocławiu. Wtedy poznasz ze zdjęcia ludzi i odrobinę atmosfery, która towarzyszy tym spotkaniom.
Pamiętaj nasze spotkania nie mają nic wspólnego ze Zjazdem PZPR.
pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Barbara » 27 kwietnia 2011, 18:24

Hej Anula :) , zapraszamy do Poznania ,,
nasze spotkania ,maja na celu integracje osob chorych na Sarkoidoze ,
wszyscy chetni sa naprawde mile widziany i kazda osoba jest,, skarbem, :)
, na takim spotkaniu Sarkoludkow .
Zarzad Stowarzyszenia to przemile osoby
ktore wprowadza nas w sprawy Stowarzyszenia ,,
Kazda osoba ktora zechce byc aktywna moze sie wlaczyc w prace ,,
ale tez wszyscy inni sa naprawde bezcenni :wink: :wink: :wink: ,
Ja tez sie wybieram ,tylko jak narazie wszystko troche nie tak mi sie uklada ale do konca kwietnia dam odpowiedz .
Bardzo chce pojechac ,chodz troszke sie boie tej dalekiej podrozy ,,
i : moze ktos z Lublina bylby zainteresowany wspolna podroza
pociagiem do Poznania :) /prosze o kontakt /
Ja wiem ze ciezko pojsc na spotanie z nieznanymi ludzim ,ale to niezobiazujace spotkanie ,,
W gronie osob ,ktore laczy niezwykla choroba ,,
Sardecznie wszystkich zapraszamy :)

Pozatym bedzie okazja poznac Poznan :) Kazde miasto ma swoj urok ,, i kazdy dzien moze nam dac chwile radosci ,,
I wlasnie 7 Maja
,,moze byc tym milym dniem spotania Sarkoludkow w Poznaniu :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Gemini » 27 kwietnia 2011, 20:51

Witaj Anulaa :) ...jeśli chodzi o Zjazd to"ramówka" spotkania jest kilka postów wyżej, jak pisał Waldek 2. Może zadaj konkretne pytania, łatwiej będzie mi na nie odpowiedzieć.


Pozdrawiam :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Anuta » 03 maja 2011, 16:46

Niedługo się spotkamy [smilie=hi ya!.gif] . Mam nadzieję, że pogoda się poprawi. :slonko:
Zdegustowała mnie informacja, że na parkingu przy hotelu Ikar, cena za dobę pozostawienia samochodu wynosi 50 zł. Nie wiem jakie są możliwości pozostawienia samochodu gdzie indziej. Trzeba będzie coś na miejscu kombinować. :?
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


Postautor: Gemini » 03 maja 2011, 16:58

Niestety ceny na obu parkingach wokół hotelu są bandyckie :boks: i wiem o tym. Sprawdzam parkingi wokół, jak znajdę sensowny w sensownej odległości to je podam.

ale jedno jest pocieszające ze w sąsiedztwie hotelu mamy Komendę Policji, Sąd i Prokuraturę :) .. znaczy teren obstawiony :) .....
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: AMELIA » 03 maja 2011, 21:59

:) WITAJCIE :)
Zbliża się dzień naszego OGÓLNOPOLSKIEGO ZJAZDU W POZNANIU
Wielkie dzięki Gemini za podjęcie się organizacji spotkania i za załatwienie wszelkich formalności na miejscu.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili:
Arabel36, Anuta, Arty, Amelia, bockaszz, Barbara, Ela m, Renata, Smyłka, Kiwior, monika0676, Gosia, Gemini, Natalia, Czesiu, Waldek2, tomek-krk, Maciej, wackowiak.

Serdecznie zapraszamy wszystkich poznaniaków i sarkoludków z okolicy Poznania na zjazd. Przypomnę, że spotykamy się w holu Hotelu Ikar o 16:40 wypatrujcie karteczki z napisem SPOTKANIE SARKO...

P.S. Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć to nadal serdecznie zapraszamy, nocleg zawsze się znajdzie :) Osoby te proszę o kontakt ze mną 660814130. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę o telefon o każdej porze :):):)

DO ZOBACZENIA W POZNANIU
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 15:56 przez AMELIA, łącznie zmieniany 1 raz
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Gemini » 04 maja 2011, 11:18

dodam dla przypomnienia ze najlepiej wjechać i wejść do hotelu Ikar z ul. Solnej, adres mówi ze od ul. Kościuszki, ( też można ) ale jest ciut więcej kluczenia.


WIDZIMY SIĘ W POZNANIU :)
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 21:31 przez Gemini, łącznie zmieniany 1 raz
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Barbara » 04 maja 2011, 16:42

Usmiech :) ,,
a ja jeszcze ,napisze slowko od siebie ,,
Jezeli ktos sie wybiera PKP ,
,prosze pamietac ze sa w sprzedazy,,bilety wekendowe,,
bilet jest wazny do poniedzialku do godz 6 rano ,,
Koszt biletow jest wtedy duzo mniejszy ,, :wink:

A piezniazki zostana ,na male co nieco :-P w Poznaniu .

Ale dokladnie trzeba sie o wszystkim dowiedziec w kasach PKP ,,
Widzimy sie w Poznaniu basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: ARABELA36 » 04 maja 2011, 23:24

Witam :)
kto jest na rencie na 2 przejazdy PKP zniżkowe na rok ; trzeba tylko wyrobić legitymację ; koszt legitki 5 zł;
pozdrawiam :)
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: kapi » 04 maja 2011, 23:27

AMELIA pisze::) WITAJCIE :)
Zbliża się dzień naszego OGÓLNOPOLSKIEGO ZJAZDU W POZNANIU
Wielkie dzięki Gemini za podjęcie się organizacji spotkania i za załatwienie wszelkich formalności na miejscu.

Swój udział w spotkaniu potwierdzili:
Arabel36, Anuta, Arty, Amelia, bockaszz, Barbara, Ela m, Renata, Smyłka, Kiwior, monika0676, Gosia, Gemini, Natalia, Czesiu, Waldek2, tomek-krk, Maciej, wackowiak.

Serdecznie zapraszamy wszystkich poznaniaków i sarkoludków z okolicy Poznania na zjazd. Przypomnę, że spotykamy się w holu Hotelu Ikar o 16:40 wypatrujcie karteczki z napisem SPOTKANIE SARKO...

P.S. Gdyby ktoś chciał do nas dołączyć to nadal serdecznie zapraszamy, nocleg zawsze się znajdzie :) Osoby te proszę o kontakt ze mną 660814130. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to proszę o telefon o każdej porze :):):)

DO ZOBACZENIA W POZNANIU



Witam!

Chętnie bym się spotkał z Wami wszystkimi, ale mam ważne zajęcia na uczelni i muszę się wstawić na nie a do tego byłem tylko raz na zajęciach w tym semestrze przez to moje leżenie w szpitalach. Mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie i kiedyś uda mi się spotkać z Wami.
Udanego spotkania życzę

pozdrawiam
kapi
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 70
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 21:25
Lokalizacja: Rzeszów


Postautor: AMELIA » 05 maja 2011, 08:02

Kapi :) napewno nie ostatnie :):):) Pozdrawiam :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: kapi » 05 maja 2011, 10:08

AMELIA pisze:Kapi :) napewno nie ostatnie :):):) Pozdrawiam :)


i to mi się podoba:):):)
kapi
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 70
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 21:25
Lokalizacja: Rzeszów


Postautor: waldek2 » 05 maja 2011, 13:18

Gemini pisze:Niestety ceny na obu parkingach wokół hotelu są bandyckie :boks: i wiem o tym. Sprawdzam parkingi wokół, jak znajdę sensowny w sensownej odległości to je podam.

ale jedno jest pocieszające ze w sąsiedztwie hotelu mamy Komendę Policji, Sąd i Prokuraturę :) .. znaczy teren obstawiony :) .....


Parking nie jest własnością hotelu. Doba kosztuje 50 zł ale nie uzyskałem informacji czy zaczyna się z chwilą wstawienia samochodu czy jest to doba kalendarzowa. W drugim przypadku byłoby to tylko bagatela 100 zł.
Ponieważ jest to sobota i niedziela powinno być łatwiej parkować na ulicach, a strefy płatne w sobotę i niedzielę są przecież bezpłatne.
Od ulicy Solnej aż do Nowowiejskiego chyba da się jakość gdzieś zmieścić.
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Gemini » 05 maja 2011, 14:20

:) ....myślę że doba to doba, liczy się od godziny wstawienia auta, więc należałoby jedynie pilnować godziny, Rozmawiałam z Panem na parkingu ale upewnię się jeszcze jak liczą :)
Jeśli się ktoś nie zdecyduje na parking przy hotelu, proponuję zmotoryzowanym zostawić auto przy ul. Solnej tam jest wyznaczona strefa parkowania przy samej ulicy, w weekend niepłatna oczywiście. Ciagnie się ona od ul. Hejmowskiego ( mała uliczka prostopadła do Solnej) - az do hotelu prawie, więc jadąc wzdłuż ul. Solnej można zatrzymać się na tej strefie i dojść do hotelu 100 - 200m, bo na tymczasowym parkingu przed hotelem nie będzie można zbyt długo stać( chyba ) i ze mce na strefie jest gratis to można z tego m-ca w kazdej chwili wziąc auto i przestawić w inne m-ce. Jesli ktoś wjedzie od ul. Kościuszki to tam jedynie parking tymczasowy na wypakowanie bagaży przed hotelem

Jutro dostanę odpowiedź, czy uda się zostawić samochody przed szkołą i jeżeli tak to jakie tam panują zasady.

Link do mapy z Hotelem ( ul. Kościuszki) i ul. Solną

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&pq=ul. ... CB8Q8gEwAA

Możecie liczyć na naszą pomoc ... tel podany wyżej ....damy radę :)
Ostatnio zmieniony 05 maja 2011, 18:28 przez Gemini, łącznie zmieniany 1 raz
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Anuta » 05 maja 2011, 16:31

Wielkie dzięki. Mapka bardzo pomocna. :)
Jeszcze nigdy tak nie było, żeby to jakoś nie było
Anuta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 279
Rejestracja: 14 lutego 2007, 17:37
Lokalizacja: łódzkie


PoprzedniaNastępna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron