Renatko ja obstawiam mecz Polska -Grecja 2:1
Mecze Polski w fazie grupowej
[
Mecze Polski w fazie grupowej:
Polska-Grecja - 8 czerwca godz. 18:00 w Warszawie,
Polska-Rosja - 12 czerwca 20:45 w Warszawie,
Polska-Czechy - 16 czerwca 20:45 we Wrocławiu.
Dodane po 4 minutach: .
termin spotkań (data i godzina) oraz miejsce (miasto) meczów
fazy grupowej, ćwierćfinałowej, półfinałowej i finału.
8 czerwca 18:00 A -:- Polska - Grecja .........................Warszawa
20:45 A -:- Rosja - Czechy ........................................Wrocław
9 czerwca 18:00 B -:- Holandia - Dania ........................Charków
20:45 B -:- Niemcy - Portugalia.................................. Lwów
10 czerwca 18:00 C -:- Hiszpania - Włochy.................. Gdańsk
20:45 C -:- Irlandia - Chrowacja ...............................Poznań
11 czerwca 18:00 D -:- Francja - Anglia ......................Donieck
20:45 D -:- Ukraina - Szwecja................................... Kijów
12 czerwca 18:00 A -:- Grecja - Czechy ......................Wrocław
20:45 A -:- Polska - Rosja .........................................Warszawa
13 czerwca 18:00 B -:- Dania - Portugalia ....................Lwów
20:45 B -:- Holandia - Niemcy ...................................Charków
14 czerwca 18:00 C -:- Włochy - Chorwacja .................Poznań
20:45 C -:- Hiszpania - Irlandia ..................................Gdańsk
15 czerwca 18:00 D -:- Ukraina - Francja .....................Donieck
20:45 D -:- Szwecja - Anglia....................................... Kijów
16 czerwca 20:45 A -:- Czechy - Polska ........................Wrocław
20:45 A -:- Grecja - Rosja.......................................... Warszawa
17 czerwca 20:45 B -:- Dania - Niemcy ..........................Lwów
20:45 B -:- Portugalia - Holandia .................................Charków
18 czerwca 20:45 C -:- Chorwacja - Hiszpania ...............Gdańsk
20:45 C -:- Włochy - Irlandia....................................... Poznań
19 czerwca 20:45 D -:- Szwecja - Francja ......................Kijów
20:45 D -:- Anglia - Ukraina ........................................Donieck
Ćwierćfinały
21 czerwca 20:45 4.1 -:- A.1 - B.2 ..............................Warszawa
22 czerwca 20:45 4.2 -:- B.1 - A.2 ..............................Gdańsk
23 czerwca 20:45 4.3 -:- D.2 - C.1 ..............................Donieck
24 czerwca 20:45 4.4 -:- D.1 - C.2.............................. Kijów
Półfinały
27 czerwca 20:45 2.1 -:- Zwycięzca 4.1 - Zwycięzca 4.3.. Donieck
28 czerwca 20:45 2.2 -:- Zwycięzca 4.2 - Zwycięzca 4.4 ..Warszawa
Finał
1 lipca 20:45 Finał -:- Zwycięzca 2.1 - Zwycięzca 2.2............. Kijów
Dodane po 15 minutach: żeby sie dobrze bawic odrobina muzyki
http://www.youtube.com/watch?v=sS1O548a4rQ