ZAJAZD WRZEŚNIOWY Ojców lub Białobrzegi 28-30.09.2012

ZAJAZD WRZEŚNIOWY Ojców lub Białobrzegi 28-30.09.2012

Postautor: AMELIA » 02 września 2012, 22:01

ZAPROSZENIE NA WRZEŚNIOWY INTEGRACYJNY ZJAZD SARKOLUDKÓW w dniach 5-7.10.2012 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(zmieniony termin)


SARKOPRZYJACIELE zgodnie z Waszym życzeniem zapraszam na trzy dniowy zjazd integracyjny do OJCOWA lub do BIAŁOBRZEGÓW

OJCÓW /Ojcowski Park Narodowy/

- miejscowość położona ok. 25km od Krakowa
- dojazd z Krakowa komunikacją miejską lub busem
- możliwość zorganizowania przejazdu grupowego
- nocleg w zależności od liczby chętnych na jednej lub dwóch kwaterach prywatnych koszt ok 40zł os/doba /www.ugrazyny.com , www.ojcow.pl/noclegi/pokoje-goscinne-jz ... /index.htm /

BIAŁOBRZEGI /Jezioro Zegrzyńskie/

- miejscowość położona ok. 25km od Warszawy
- dojazd z Warszawy dwoma autobusami podmiejskimi lub busem przystanek 50 m od ośrodka/
- nocleg w ośrodku agroturystycznym koszt 50zł/os/doba, dzieci do lat 5 gratis /wynajęcie miejsca na ognisko 20zł od osoby/
/www.nocowanie.pl/noclegi/bialobrzegi/kwatery_i_pokoje/64349/www,64349.html/


Proponujemy dwa miejsca i bardzo prosimy o zdeklarowanie się najpóźniej do 15.09.2012, która z miejscowości Wam bardziej odpowiada. Alternatywa jest podana dla osób z całej polski szczególnie NOWYCH SARKOLUDKÓW ze względu na centralny węzeł komunikacyjny w Warszawie. Bardzo prosimy o odpowiedzialne deklaracje i decyzje ostateczne ze względu na szacunek dla pozostałych sarkoprzyjaciół dla których każde spotkanie jest wysiłkiem fizycznym, czasowym i finansowym. Zorganizowana grupa z południa może spotkać sie w Ojcowie jeżeli frekfencja z północy i centrum polski nie dopisze.

Kochani ma to być wyjazd integracyjny dlatego nie przewiduję żadnego sztywnego programu Ojcowski Park Narodowy i Jezioro Zegrzyńskie to piękne miejsca gdzie możemy pospacerować albo po prostu siedzieć, odpoczywać i plotkować :):):) Czas zorganizujemy sobie wspólnie, wieczorem przewiduję jakiegoś grilla lub ognisko i dużo uśmiechu. Kto ma ochotę może zabrać swoje drugie połówki, dzieciaczki, pieski.

ZAPRASZAM do zgłaszania swojego udziału w spotkaniu najpóźniej do 15.09.2012 po tym terminie uczestnicy zjazdu zostaną poproszeni o przesłanie zaliczki na nocleg oraz ewentualnej składki na busa. Jak ktoś nie może na 3 dni to zapraszam na weekend.

ZGŁASZAJĄC UCZESTNICTWO proszę o informację czy dojazd własny czy grupowy w przypadku Ojcowa, wtedy też proszę o podanie przybliżonej godziny przyjazdu do Krakowa. Wtedy określimy godzinę spotkania i cenę za przejazd.

Dokładne informację co do dojazdu postaram się zamieścić po wyborze miejsca.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na e-maila pwdanpol@vp.pl lub tu na forum na moją wiadomość prywatną. Jestem też do dyspozycji pod telefonem 660814130, ale proszę dzwonić między 17-21.

ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA :):):)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: arty » 02 września 2012, 22:56

:) Będę niezależnie od przegłosowanej opcji. Joanna-arty
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: ARABELA36 » 03 września 2012, 00:01

Witam :D
ja jestem za Ojcowem :D
pozdrawiam :D
Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się małymi rzeczami.

Jeremias Gotthelf
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: moncie » 04 września 2012, 16:57

Witajcie :)
Jestem zainteresowana organizacją spotkania w Białobrzegach Ze względu na bliskość od Warszawy i na mój stan zdrowia (stan po NZK - sarkoidoza serca)– nie mogę za bardzo oddalać się od W-wy. Pozdrawiam i czekam na info o decyzji spotkania. Monika :)
moncie
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 31
Rejestracja: 28 listopada 2008, 21:18


Postautor: Renata » 05 września 2012, 08:10

Szkoda, że w tym terminie,bo mam już zaplanowany wyjazd do Jeleniej Góry , gdzie jest XXXIX Jeleniogórski Jarmark Staroci i Osobliwości , na którym byłam w zeszłym roku ( bo jest raz w roku) i było super.
No cóż proszę o relację jak Wam tam będzie i pozdrawiam uczestników :) .
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: kwas » 10 września 2012, 09:02

Witam,

Jestem nowy na forum jak i nowym sarkoludkiem :) dlatego dostosuje się do większości, ale osobiście mi bardziej by odpowiadał Ojcowski Park.
Dojazd własny.

Pozdrawiam :)
kwas
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań


Postautor: AMELIA » 11 września 2012, 17:43

Witajcie :)
Dopisuję uczestników zgłaszających się na wyjaz na moją poczte :)

:) Halinka z mężem i 2 dzieciaczków na wyjazd do Białobrzegów.

Czesio też się wybiera z żoną, ale nie może wejść na forum przez błąd 503 :)

ZAPRASZAM DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU W ZJEŹDZIE :) :) :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: kiwior » 11 września 2012, 21:51

Ja sie wybieram,wole Ojcow,boo blizej.......Jesli Bialobrzegi to chyba tez dam rade.Buziaczki. :) :)
kiwior
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwietnia 2008, 22:10
Lokalizacja: tarnow-malopolska


Postautor: smylka » 12 września 2012, 06:42

Witam
tak długo mnie nie było, ale wyjazd do Białobrzeg mnie bardzo kręci. Chciałabym się spotkać w Białobrzegach, do Ojcowa jeszcze mi za daleko- brak sił. Jakby co to ja i Andrzej głosujemy na Białobrzegi.
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: Jacek J » 14 września 2012, 18:02

Witam jak dla mnie to Ojców byłby lepszym miejscem ponieważ mam tam bliżej, i znam okolice pozdrawiam
Jacek J
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2012, 13:34


Postautor: tereza » 14 września 2012, 20:15

Witam,

chętnie dołączę się do spotkania w Białobrzegach :D
tereza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 czerwca 2012, 22:28
Lokalizacja: Gdańsk


Postautor: AMELIA » 15 września 2012, 12:32

WITAJCIE :)

SARKOPRZYJACIELE miejsce spotkania mamy wybrane: BIAŁOBRZEGI i Jezioro Zegrzyńskie :) :) :)

Na spotkanie jadą:
-arty
-AMELIA
-ARABELA36
-moncie + córka
-kwas + Ania
-kiwior
-smylka + Andrzej
-tereza
-Halina + Andrzej + 2 dzieci
-Czesio
-Teresa + Andrzej
-Ann446 + Robert

Na tą chwilę mam tyle osób potwierdzonych :) czekam jeszcze na info od kilku sarkoludków.

JAK KTOŚ JESZCZE SIĘ ZASTANAWIA TO PROSZĘ SIĘ ZGŁASZAĆ LISTA NADAL OTWARTA :):):)
Ostatnio zmieniony 24 września 2012, 18:18 przez AMELIA, łącznie zmieniany 4 razy
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: AMELIA » 16 września 2012, 11:26

Proszę osoby, które zdecydowały się na wyjazd a które nie przesłały mi jeszcze swojego numeru telefonu i imienia i nazwiska o pilne przesłanie tych danych na meila pwdanpol@vp.pl lub tu na forum na wiadomość prywatną.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: AMELIA » 18 września 2012, 19:26

UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!

SARKOPRZYJACIELE za zgodą wszystkich uczestników, którzy zgłosili swój udział w zjeździe OGŁASZAM, iż ZJAZD W BIAŁOBRZEGACH odbędzie się tydzień później w dniach 5-6-7.10.2012

Zapraszam do zgłaszania chęci udziału gdyby ktoś jeszcze chciał się wybrać. Z Katowic jest zorganizowany transport busem do Białobrzegów i z powrotem, mamy jeszcze wolne miejsca może ktoś się zdecyduje na wyjazd. :)

Proszę o wpłatę do 25.09.2012 opłaty za nocleg na KONTO BANKOWE SARKO STOWARZYSZENIA
Bank Pocztowy S.A. 63 1320 1465 2876 7686 2000 0001
Nocleg mamy zarezerwowany w Leśnym Ranczo POKOJE POD DĘBAMI ul. Wczasowa 14. Doba rozpoczyna się o godzinie 16 kończy o 14.
Dalsze szczegóły wkrótce.

ZAPRASZAM I DO ZOBACZENIA :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: m44s4 » 22 września 2012, 18:42

witam,

jest jakaś agenda na ZJAZD czy tylko posiedzimy i popatrzymy się na siebie... :)

zgłaszam chęć uczestnictwa,
pozdrawiam, Maash
Awatar użytkownika
m44s4
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwietnia 2009, 20:23


Następna


Wróć do Archiwum zjazdów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron