Warszawa ul. Płocka 26

Info, adresy

Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: jamrosz » 06 maja 2017, 15:15

Wielkie dzięki za zaangażowanie i informację. Widzę że można liczyć na członków forum :)

Może rzeczywiście to kwestia długiego łykendu ;) i świąt po drodze.

Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam
jamrosz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 20:11


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Gemini » 06 maja 2017, 15:44

tylko jedno mnie dziwi, że od razu nie masz podanego terminu, tj. daty przyjęcia. U nas idzie się ze skierowaniem do szpitala i na Oddział i tam wyznaczają datę przyjęcia. Od razu wiedziałam, że czekam ok. 3 miesięcy. Też Klinika.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: jamrosz » 06 maja 2017, 16:36

No nie wiem jak to jest - pewnie co Klinika to obyczaj...
Ja ze skierowaniem od swojego lekarza trafiłam na Izbę Przyjęć Instytutu - tam pani doktor z Izby po wstępnym badaniu powiedziała, ze do potwierdzenia sarkoidozy konieczna jest dalsza hospitalizacji i wpisuje mnie do kolejki i mam czekać na telefon.
Po ok. dwóch tygodniach (ok. 6 kwietnia) zadzwoniłam do Sekretariatu Kliniki i miła pani poinformowała mnie że jeszcze muszę poczekać - chyba że nie zadzwonią do 10 maja - wtedy mam się przypomnieć.

Więc pewnie zadzwonię i się przypomnę w następnym tygodniu.

Na szczęście rumień mija, stawy bolą ale od czasu do czasu - jakoś daje radę. Co nie zmienia faktu że chciałabym wiedzieć na czym stoję.
jamrosz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 20:11


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Gemini » 06 maja 2017, 16:56

być może lekarz widząc jaki przypadek ma przd sobą nie spieszył się z hospitalizacją, taki zabieg :) Taki stan, jak ludzie piszą, "przeczekuje się" mam na myśli rumień i opuchnięcia stawów, bez leczenia i nikt raczej w szpitalu nie leży, ale badania typu rtg, spirometria są wykonywane. Jednak warto się przebadać, bo moim zdaniem, jeżeli już padł termin sarkoidoza to powinny być wykonane diagnostyczne badania dla sarko typu : TK, spirometria lub bodyplatyzmografia, echo serca, badania jamy brzusznej, dobowa zbiórka moczu, bronchoskopia. Przypomnij się szpitalowi... :) Pozdrawiam i powodzenia
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: jamrosz » 07 maja 2017, 09:51

Bardzo miło z Twojej strony, że "zajęłaś się" nowicjuszem sarkoidalnym :) Tak zrobię przypomnę się szpitalowi. Troche się obawiam tego co mnie czeka, tych wszystkich badań, które niekiedy nie należą do najprzyjemniejszych. No i nie wiadomo czy nie znajdą czegoś innego...
Ale jestem dzielna i się nie daję :)

Na pewno jeszcze się odezwę w tym albo innym wątku :)

Pozdrawiam :)
jamrosz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 20:11


Poprzednia


Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron